Je to covid?

30. júl 2022

Ahojte, mám 2 pozitivne testovaných v domácnosti a už asi od štvrtka príznaky - hrdlo, palenie dutín a nosa, hlieny, teplota 37,7 skoro vkuse, potenie, oslabená chuť, slabosť a neskutočná vyčerpanosť a točenie hlavy aj po malej aktivite. No antigénové testy stále hovoria že som negatívna, ostatným doma už 2.deň vybehli. Môže byť že je to predsa len iná infekcia a nie covid?

ms_green
30. júl 2022

Ak majú ľudia okolo teba doma covid je veľmi pravdepodobné, že to, čo máš je covid.

angi07
30. júl 2022

Ja som mala pozit test iba po 3 dnoch ked som sa uz citila dobre , ze som uz po a az vtedy bol pozit.ale zato este aj po 7 dnoch ukazovalo pozitivitu

zmrzlinka2021
30. júl 2022

Je tam velmi vysoka sanca. Ak potrebujes ist na nakup, ci hocikde, urcite si daj respirator a chran tych ostatnych

autor
30. júl 2022

@zmrzlinka2021 no nikde nevládzem ani ísť ledva popratať... len nerozumiem a neviem ako sa mám zariadiť

ankare
30. júl 2022

Ano, určite máš aj Ty kovid. Len Ta test nezachytil. Už sme Ti to písali. 🙂

lasoli
30. júl 2022

chod na pcr ukaze ti ci mas ,ci nie.Ink j podobne okrem tocenia hlavy a slabosti,a som negat,ale urobim si este raz test

zmrzlinka2021
30. júl 2022

skus si este spravit test

danielahamar
30. júl 2022

Určite covid, akurát to aj ha riešim, všetko nám ci muž, tomu vyšiel ag pozitívny a ja mam stále negatívny. Už to chytil aj najmladší, takže isto ano

jaroe
30. júl 2022

Ja nechápem, čo chces zariadovat. Veď si chorá, tak sa dopuj vitamínmi a oddychuj. Čo na tom mení test?

simsalabim
30. júl 2022

A co chces zariadovat??? Si chora? Si. Tak lez doma a liec sa 🤷‍♀️

lobic
30. júl 2022

je uplne jedno ci mas covid alebo nie. si chora, tak by si proste mala lezat doma a liecit sa nie? naco je preboha dobre takto nakazit hocicim aj inych ludi

autor
30. júl 2022

Ja som to myslela tak že napr koncom buduceho týždňa dačo plánovať..

siska53
30. júl 2022

My sme mali pozitivne testy az v case, kedy nam uz skoro nic nebolo... V case najhorsieho stadia, cize v prvy den, co sme mali priznaky vratane tepltoty, ani jednemu z nas ag test pozitivitu neukazal.
Ja by som tie testy ani nerobila, ale volala nam dr., ktora detom, kedze testy negativne, robila vyter a brala krv s tym, ze ako sa maju a ja, ze malu prehnalo. Ona, ze skuste jej spravit test. Spravila som nam vsetkym a vsetci sme boli pozitivni.

Takze... Ak maju okolo teba kovid, mas ho aj ty...

autor
30. júl 2022

@siska53 no mne ukazalo v jednom prípade aj druhú čiaru ale až po limite... neviem či to platí.. zas ale na druhej strane odkiaľ by sa to tam po čas nabralo keby covid vo vzorke nebol

majamat
30. júl 2022

ja som mala slabe priznaky, 2 pozitivnych s naplno rozvinutym covidom doma a aj s pozit. testami ( dcera AG 2x rychlo pozit, mm Ag pozit,a j PCR pozit ).
ja som amla PCR pozit, a AG 5x negat, iba posledny test sa mi lahucko vyfarbil, ked zostal stat niekde asi 0,5-1hod. uz neviem kolko.

au1994
30. júl 2022

Choď na PCR test, možno si robíš domáci antigén nesprávne. Ale toto sú príznaky omikronu.

autor
30. júl 2022

No len na PCR sa neda len tak dostať jedine si to cele zaplatiť.. no mne sa skoro na všetkych objaví až cca po 2hod jemná čiarka sivá

plnenapaprika
30. júl 2022

Mne testy zachytili covid len ked som robila z hrdla a nalacno. Tymi obycajnymi, nosovymi, skolskymi.

zuz02
30. júl 2022

Mojej sestre tiež AG test nič neukázal. S mužom mali obaja rovnaké priznaky, chori ležali doma, ale len švagrovi vyšiel AG test pozitívny, sestre nie. Brali to tak, že má covid, len ju AG nezachytil. A takých je kopa, mnohým až PCR ukázal pozit.