Je to bradavica?

9. sep 2024

Toto som našla mojej 76 ročnej babke je to bradavica alebo niaky vyrastok?

sisa_s
9. sep 2024

Moze to byt iba keratoza alebo aj skvamocelularny karcinom koze, zoberte ju ku koznej lekarke

autor
9. sep 2024

@sisa_s A keď nebude chcieť ist? babka je už dementná ma alzheimer.. Je to nebezpecne??

sisa_s
9. sep 2024

Moze ist o povrchovu leziu, ale casom sa spravat aj ako "bezny nador"- poskodzuje okolite struktury, vytvara metastazy atd

patka_673
9. sep 2024

ja osobne si myslim, ze toto je skor otazka na lekarka. babka moze protestovat, ale podla mna je viac nez potrebne tam s nou zajst, pretoze to pokojne moze byt aj nieco vaznejsie, tym samozrejme nechcem strasit, len mi to ako bradavica teda velmi nepripada.

veselo_neveselo
9. sep 2024

Presne, bradavice vyzeraju inak, a tak neskodne. Toto uz je podla obrazka skarede, dajte to pozriet koznej.

autor
9. sep 2024

@patka_673 Ano lenže u nas v meste su 2 kožny lekary, jedna robi od októbra a druhy objednavava na marec🫠A do ineho mesta nechcem moc isť jedine sanitkou lebo ona odpadava a nechodí pešo, nemám vodičak😔A neviem či mam do oktobra čakat

autor
9. sep 2024

@veselo_neveselo Keby je to také jednoduché zobrať o 5 ráno po tme dementnú babku s depresiou alzheimerom slabým srdcom XY kilometrov do iného mesta lebo tu je Dr. do 30.9 na PN a druhy objednava na buduci rok😭

autor
9. sep 2024

@veselo_neveselo Ano dame že zoberie akutne. Dakujem za odpovede