Je tento Covid-19 test pozitívny?

18. júl 2022

Neverila by som, že sa niekedy budem pýtať túto otázku 😂 ale neviem, prečo je tá druhá čiarka taká tenká, či je syn proste pozitívny, alebo nejaký divný test a treba robiť ďalší? Vďaka za radu.

diaalex
18. júl 2022

Bohužiaľ áno

anjelicek26
18. júl 2022

Veru je, teraz je toho zas strasne vela... a vraj bude v lete pokoj... u nas polka kanclu doma s covidom...

autor
18. júl 2022

No super 🤦 Ja som to to nemala ešte ani raz a syn už 2x. Rovno sa ešte opýtam, lebo cez Google milión rôznych informácií, ja ako očkovaná som v karanténe tiež?

anjelicek26
18. júl 2022

Ci si ockovana-neockovana je uplne jedno, ved na Omikron to nefunguje... vakcinu uz upravuju, ale to este potrva... karantenu nemas (pokial nemas priznaky), ale ak sa ti da, chod zo synom na ocr, aspon nebudes v praci medzi ludmi... mas povinnost nosit rusko teraz vsade, ked mas doma pozitivneho... ale zavreta byt doma povinnost nemas.

iwesska
18. júl 2022

To je uplne jedno,ci tenka,ci 2x taka hruba,nema tam byt ziadna. Toto je jasna pozitivita.

matabb73
18. júl 2022

Je pozitívny. Aj ja som takto mala na začiatku a za tri dni hrubé čiary. Zavolaj svojej doktorke. Karanténu máš od zajtra 5 dni. Je jedno či si očkovaná alebo nie. Tiež sme si tým teraz prešli všetci traja doma prvý krát. Pozitívna môžeš byť aj potom. My sme boli negativni až na 10-ty deň. Prajem skoré vyliečenie.

ludmilik13
18. júl 2022

ano, je pozitivny. to mas ako aj tehotensky test, ze moze vyjst aj slaba aj silna druha ciarka. aj sa citis nejak zle alebo tak?

matus7030
18. júl 2022

Áno je pozit. Aj ja som si taký našla minulý týždeň. Dnes už 6.deň a našťastie je lepšie. Je toho opäť nejako veľa v okolí.

danielahamar
18. júl 2022

Karanténu nemáš, u nás mal pozitívny min. týždeň syn a nikto sme to nechytili od neho, takže až takú silu to nema😉, inak sme naposledy mali covid v r. 2020 neocko

emuemu
18. júl 2022

Nie, karantena sa vyzaduje len pri pozitivnom teste, resp. nastupe priznakov. Karantena je 5dni od pozit testu, potom ak bez priznakov, este tyzden respik, ak su 5. den priznaky, rozhodne o dalsom postupe obvodny lekar.

autor
18. júl 2022

@ludmilik13
@matabb73 to je synov. Dostal v noci teploty, trošku sopeľ a kašeľ. Ja som si zatiaľ nerobila, lebo tento na foto sme mali posledný, zajtra ráno cestou do práce si musím kúpiť a urobiť.

matabb73
18. júl 2022

Ak sa cítiš dobre, nemusíš byť ešte pozitívna. Moje deti ochoreli asi 5 dni po mne.

baskaaa21
19. júl 2022

Ahojte aj ja sa chcem spýtat, mne zas celé balenie testov vyšlo takto 😅😅

banderaska29
19. júl 2022

@baskaaa21 toto je len prepitý a testovacia cez to presvita 🙂 urob ešte jeden

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz