Je samotest pozitívny?

fifozbs
2. feb 2022

Zdravím, neviem, či si to namýšľal alebo zle vidím, ale neviem, či je alebo nie je môj samotest pozitívny?
Vidíte to, či? Veľmi slabo to vidieť...
Ďakujem.

patus_2
2. feb 2022

@fifozbs je tam úplne slabucka čiarka. Ak máš test, tak skús zajtra testovať znova, alebo sa objednaj na pcr.

fifozbs
autor
2. feb 2022

@patus_2 úplne slabo to vidieť na fotke, aj reálne taká slabo viditeľná..🤷‍♂️ 17:25 som si robil test, 17:45 výrazná čiarka Negatívne, a toto som uvidel okolo 18:10/15.
Musím si ísť zajtra kúpiť ešte test... :(

evkamotka
2. feb 2022

A nepíšu náhodou na tom teste, ze po case xy(pol hodine?) uz nemas odcitat vysledok?

oliviabb
2. feb 2022

@fifozbs ja som mala antigen pozitivny do 7 minut, na dalsi den som isla na pcr, kde som vysla negativne

luckajanko
2. feb 2022

@fifozbs my keď sme mali covid tak čiarka určujúca pozitivitu nabiehala hneď po nakvapkani, všetkým trom čo sme sa testovali. Ale raz som synovi robila takto test, zabudla som naň a asi po hodine tam úplne takto slabucko nabiehala druhá čiarka ale to už sa výsledok nemá odčítať, a nebol pozitívny.

majamat
2. feb 2022

skus sa otestovat znovu.

a teda bola si kontakte s pozit? mas priznaky? ak ano, chod na PCR. ja som mala Ag test negativny stale, pocas celeho kovidu. 1 x sa urobila takato slaba ciarka asi po polhodine. bola som priznakova, aj ked priznaky slabe - lahky priebeh. no kovid som mala urcite, lebo mm mal horsi pribehe ( rovnaky, ako ja pred rokom ) a dcera mala tiez podobny priebeh ako mm,a le o trosku lahsi - taky detsky

travelllerka
2. feb 2022

Ja som raz malá takú super slabu ako vy, že manžel tvrdil, že nevidi nic. A ďalšie testy opakovane boli biele, aj pcr negatívny. Neverila by som, keby sa mi to nestalo.

majamat
2. feb 2022

a zabudla som, dcere sa test vyfarbil hned, estelen sa natahovala tekutina a uz tam bola slaba ciarka. ja pred rokom som mala tiez Ag jasne pozitivny, ale teraz som zrejme viac odolavala a tak vychadzal negat.

cacianka
2. feb 2022

Veď samotest píše že cca 15 20 minút, tak už po 3/4 hodine je neplatný. Ja som to mala tiež tak.

fifozbs
autor
2. feb 2022

@majamat skúsim si test urobiť zajtra...uvidime

loliki
2. feb 2022

@fifozbs A máš nejaké príznaky?

fifozbs
autor
2. feb 2022

@loliki cítim sa len taky slabý, ale to môže byť zo psychiky (mávam panicke ataky) a keď som uvidel tu slabú čiarku na teste, tak možno som sa len zľakol?!?!?!? Neviem. Ale čuch a chuť mám, teplotu nemám...hrdlo ma neboli.. neviem

fifozbs
autor
2. feb 2022

@cacianka 15-20 min čakať na výsledok... či

loliki
2. feb 2022

@fifozbs A ako budeš reagovať, ak uvidíš 2 čiarky? Potrebuješ ten test do školy či do roboty? Potrebuješ ho vôbec robiť, ak nemáš žiadne príznaky? Bol si v kontakte s pozitívnym?

cacianka
3. feb 2022

@fifozbs áno, potom je to nerelevantne

michalka95
3. feb 2022

Ja keď som mala pozitívny AG test, tak sa druhá čiarka objavila v sekunde jak tým Tčkom pretekala tekutina 😂 toto je otázne, urob zajtra ďalší 🙂

jeiny
21. feb 2022

@fifozbs a ako si nakoniec dopadol? Presne toto mam ja už tretí deň, čakám na vysledok pcr

fifozbs
autor
21. feb 2022

@jeiny
Zdravím, od 3.2.(pozitívny antigen) a potvrdený 4.2.PCR pozitívny, som bol v karanténe. Som neočkovaný.
Začalo to 3.2.,v práci dom si urobil antigen, od rána som mal bolesť hlavy. Vyšiel pozitívny výsledok, poslali ma domov, objednal som sa na PCR 4.2., vyšiel pozitívny. Začalo sa to zhoršovať, poobede zimnica, TT 37,8°C...38,5°C.. 38,0°C... v sobotu ráno 39,4°C. Potom do nedele 37,8°C - 38,4°C...pondelok tt ustúpili, bolesť svalov, kĺbov a hlavy zostala.
Vo štvrtok 10.1. Po 6.dni som si urobil test, stále pozitívny výsledok, cítil som sa stále slabo, pridali sa bolesť hrdla, zle sa mi prehĺtalo.
Bral som vitamíny, C, D, Zinok a čaje.
Bolesť hrdla neustupovala, chytala ma angína, tak v piatok (11.2.) mi dr.prepísala ATB. V pondelok 14.2.,konečne negatívny... PN ukončila k 19.2., od pondelka (21.2.) už pracujem.
Priebeh covidu by som opísal asi stredne ťažký.