Je salajka neškodná v potravinách?

lenkaalenka
28. okt 2016

Ahojte, myslíte, že salajka čiže jelenia soľ je neškodná v potravinách? Zjedla som na lačný žalúdok cukrovinky so salajkou a nebolo mi z nich dobre? Možno jej tam bolo viac ako treba.

nikawero12
28. okt 2016

@lenkaalenka mať tak tvoje problémy 😝

lenkaalenka
autor
28. okt 2016

No chcela som sa opýtať, či je tento potravinový doplnok neškodný, najmä vo väčšom množstve.

magmolatus
28. okt 2016

@lenkaalenka Alebo zákuskov bolo viac ako bolo treba 😀

sissy27
28. okt 2016

@lenkaalenka majn got... dlhodobo nezamestnaná, či ako?? lebo toto ozaj môže dať len niekto, kto nemá celé dni čo robiť...

sardinka336
28. okt 2016

@lenkaalenka prežrala si sa na lačno kolačov - to je cele.

lenkaalenka
autor
29. okt 2016

No tieto problémy mali viacerí, tak asi tam niečo bolo. Nevedeli z čo, čo asi na tej oslave bolo, či viroza alebo salajka, ktorú vraj bolo cítiť v cukrovinkach. A času naozaj nemám nazvyš, ani som sa predým nestihla najesť, som zamestnaná,pritom pomerne malé deti, tak prečo také komentovanie.

sardinka336
29. okt 2016

@lenkaalenka skor to vidim na tu virozu ako na Salajku...niečo mohlo byt pokazene, niekto z hosti mohol mat nejaku virozu a v uzavretom priestore sa to rýchlo šíri, kto vie. A ked pišem prispevok tak uvediem viac suvislosti ..lebo tu aby si kazdy čitatel ,,pošuchal veštecku gulu,, čo asi tým dotyčna chcela povedat. Inak odporučam obratit sa na Potravinovu spravu a tam smerovat svoju otazku, podla mna vedia fundovanejšie odpovedat.

moni244
29. okt 2016

bože, niektoré témy sú fakt na zasmiatie 😀