Je rozdiel medzi vitamínmi a minerálmi z DMky a z lekárne?

17. okt 2021

Neviete niekto, ci je tam nejaky rozdiel v kvalite? Je lepsie radsej v lekarni kupovat taketo vyzivove doplnky? Myslim hlavne vitamin C, D, zinok, horcik..

sapetka
17. okt 2021

Podla mna to iste sa predava tam aj tam

zuzkaa1991
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
antoniatonka
17. okt 2021

@zuzkaa1991 polozila konkretnu otazku

stanulienkat
17. okt 2021

Ja by som v dm vitaminy nekupovala. Bohvie,ci to ma nejake testy o obsahu a kvalite vitaminov. Takisto mi je podozrivy dr. Max.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckocka
17. okt 2021

Kupujem pravidelne horčík. V lekárni aj kdekolvek inde sa dívam v akej je forme - zlúčenine, pretože to ovplyvňuje mieru vstrebatelnosti. Takže ak z DM tak citrát, nie oxid.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckocka
17. okt 2021

@miriam11 Nie, nekupujem sypaný. Kupujem v tabletách tak ako aj rozne lieky, ktoré tiež obsahujú prídavné látky.

dollyzv
17. okt 2021

@stanulienkat prečo ti je podozrivý dr Max? 🤔🤔 Veď to je normálna lekáreň

dominika_sk
17. okt 2021

No c-čko čo ma dmka to praškove tak to je najlepšie čo u nas na trhu je. https://www.instagram.com/p/B3m6XKtn8P_/?utm_me...

stanulienkat
17. okt 2021

@dollyzv neviem. Dr Max to ma podozrivo lacne oproti ostatnemu tovaru,ktory maju predrazeny. Neverim tej kvalite a vstrebatelnosti vitaminov. Ale to je moj subjektivny pocit.

dollyzv
17. okt 2021

@stanulienkat tak nie vždy čo je lacné je aj zle 😅 ale chápem,väčšinou to tak býva 🙂

gabika0825
17. okt 2021

@stanulienkat lebo je to ich značka (dr.max) takisto ako má DM svoju značku výživových doplnkov…. Podozrivo lacné (pre vás možno), je to z toho dôvodu lebo pri iných doplnkoch platíte za značku (tak ako pri všetkom) na kvalite to nič nemení. Roky užívam céčko z DM (prášok) najlepšie čo môže byt. Aj magnezium z DM, kamarátka užíva ich kolagén a ona čo vyskúšala xy kolagenov jej ako jediný zaberá a vidí po ňom nejaké výsledky. Ale každý si kúpi čo mu vyhovuje. Takisto mám zinok z dr max a takisto super. Takze nie vždy je drahšie lepšie.

buberova
17. okt 2021

@antoniatonka no prečo nevyužiť príležitosť niečo predať že jo.. MLM je proste moja "srdcovka" -_-

dankanka
17. okt 2021

Pouzivala som tehotenske vitaminy z dm, na krabicje bol vyssi obsah danych latok ako n la tych drahych z lekarne.

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vitriolka
17. okt 2021

velmi smutne citanie tato diskusia. ludia su tak presvedceni o svojej pravde a pritom od reality to ma na mile daleko. ale presviedcaju a presviedcaju a pritom nie su ani lekari ani lekarnici. same bludy tu citam. ale radit chcete doblba…

lalenka33
17. okt 2021

@vitriolka majú skončenú VŠ života alebo MLM predajcov to je pre niektoré viac, ako medicína alebo farmácia

kamila12342
17. okt 2021

@gabika0825 prosím vás aký je to presne kolagén ? Ďakujem

zuzanka.zuzu
17. okt 2021

@vitriolka a tvoja rada? 😀 lebo žiadnu som nepostrehla

majka35
18. okt 2021

@vitriolka že veľmi smutné čítanie 😁😁😁 nemáte vy nejaký problém?

maciatkolulu
18. okt 2021

@vitriolka tak porad, prosím ta, ktoré vitamíny, doplnky a kde kupovať.

gabika0825
18. okt 2021

@kamila12342 ten beauty kolagén, on je v takej medenej krabicke. Aspoň bol keď si ho kamoska pri mne kupovala keď sme boli na nákupoch…

kamila12342
18. okt 2021

@gabika0825 skúsim pozrieť na internete som našla iba na pleť taký