Je psychologička hradená poisťovňou?

zuzanka66
30. sep 2023

Ahojte uvažovala som že zájdem za psychologickou (Ambulancia klinickej psychológie pre deti a dospelých - Mgr. Juliána Šimová
Adresa: Švábska 41/A - 08005, Prešov)
Viete mi povedať ,hradím si to sama alebo to prepláca poisťovňa ?
Už dávnejšie na strednej skole som raz navštívila psychologičku inú .. neplatila som vtedy nič len to bolo dávnejšie .
A k tejto konkrétne pani psychologičke - Mgr. Juliána Šimová
Máte osobne skúsenosti alebo by ste mi odporučili niekoho v Prešove ? Ďakujem ❤️

kvetka22
30. sep 2023

@zuzanka66 mne psychologicku predpísal psychiater, a nasla som takú co robí cez poisťovňu, vtedy som neplatila nič

matula77
30. sep 2023

@zuzanka66 ahoj, kamaratke vypisala vymenny listok obvodna, poradila jej to sama psychologicka aby nemusela platit. Ale konkretne Ti neviem poradit lebo sme z ineho kraja

oli18
30. sep 2023

@zuzanka66 uz je tu x diskusii na temu platby u psychologa. Co tak poluskat?

macilaci
30. sep 2023

@zuzanka66 máš myslím 10 sedení zadarmo. Čiže hradené poisťovňou.

lucia851
30. sep 2023

@zuzanka66 ja som si našla cez poisťovňu

mamina7070
30. sep 2023

@zuzanka66 staci pouzit google ak mas VsZP tak popros obvodneho lekara o vymenny listok 10 sedeni mas preplatenych poistovnou
referencie ma dobre na internete
ak mas inu poistovnu tak len za priamu platbu
na nete mas na nu cislo a cas kedy objednava

petamich
30. sep 2023

ak mas vymenny listok od lekara, tak moze byt bez uhrady a plne hradena poistovnou, u nas v BA ale vacsina uprednostnuje pacientov na priamu platbu, takze sa celkom dlho caka, ak chces ist cez poistovnu

moze sa to ale lisit, podla lekara a zmluv s poistovnami atd.

susano
1. okt 2023

S touto konkrétnou pani psychologičkou skúsenosti nemám. Každý psychológ má nastavené tieto peňažné záležitosti inak. Viem o psychológoch v Prešove, ktorí, ako už bolo zmienené, fungujú na 10 sedení zadarmo. Ja som chodila k Mgr. Čížekovi a uňho to zas bolo nastavené tak, že som mala od poisťovne nárok na sedenie raz za dva týždne. Niektorí s poisťovňami vôbec nespolupracujú. Odporúčam si nájsť na internetovej stránke tejto konkrétnej pani psychologičky, s ktorými a či vôbec s nejakými poisťovňami spolupracuje.