Je piercing do ucha nebezpečný?

pperlaa
9. aug 2022

Ahojky je pirsing do ucha nebezpečný ? Môže sa mi niečo stať ? Ohluchnúť alebo niečo iné ? Počula som o tom niečo tak neviem. Ďakujem pošlem foto

vifoncitta
9. aug 2022

Je to bezpečné keď si to ľudia dávajú bežne pichať...hlavne si to daj v certifikovanom štúdiu 🙂

pukina
9. aug 2022

Mna by zaujimalo, ako by si z toho mohla ohluchnut? 😀

pperlaa
autor
9. aug 2022

@pukina no to práve neviem tak sa informujem

kikala15
9. aug 2022

Moja dcéra mala, ale urobili sa jej z toho veľké uzliny za uchom, boli sme aj na ORL a doktorka nebola nadšená, že si to dávajú nastrelovať, lebo sú tam akupunktúrne body.
Musela ich dať von z ucha.

pukina
9. aug 2022

@pperlaa vies kde sa nachadza zvukovod vsak?

mandymoore123
9. aug 2022

@kikala15 aj ja mám problémy s uchom,odkedy som si ich dala tam vyššie prepichnut.. už som si dierky nechala zarast ale stále mávam zápaly, alebo sa len dotknem ucha a overenie,páli..

silvusa123
9. aug 2022

@pperlaa každý piercing môže byť nebezpečný pokiaľ to dotyčný nevie robiť ak si nájdeš dobre tetovacie štúdium. Tak v Tom problém nevidím

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aniee_aniee
9. aug 2022

Ja mám práve tam náušnicu, mala som to zapálene pár dni a neskutočne to bolelo , ale prešlo to a necítim ani že to mám,, hlavne si to daj urobiť v nejakom štúdiu ktoré je overené🙂) a staraj sa o to ❤️

sszuzu8
9. aug 2022

Ohluchnut nie ale môžu ti prebiť akupunktúrny bod a môže z toho byt galiba. Mam náušnice v uchu klasické. Mam jednu dierku navyše na lalocku a tam mi hneď náušnica hnisa a začervena tam mat náušničku nemôžem. Mala som v chrupke ako je na obrázku a v pohode. Mala som milimeter pod ňou a hnisala mi a mala som teploty. Vybrala som a dobre bolo dala som naspäť a zas zle stavy