Je permanentný make up škodlivý?

mia002
19. okt 2015

Je makeup škodlivý? myslím tým či sa tým nemôžu narušiť nejaké nervy? nemáme skúsenosti .odkedy ho mam ma bolí hlava A toči sa mi

sturova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beautystudioveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beautystudioveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vedorka
12. nov 2015

podla mna nie je skodlivy, to by bolo aj tetovanie, ale drviva vacsina co som videla vyzera nazivo hrozne, nieco ako obrazky hore 🙂 😉

somvulgarna
13. nov 2015

@vedorka je to pravda a súhlasím s tebou. Výsledky sú preto také, lebo každá kozmetička si urobí kurz a myslí si, aká je šikovná, že má na to, ale pravda je iná. Jednoducho chcú na tom zarobiť, lebo teraz je to búúúm, ale sú vyškolené ľudmi, ktorí o tom tiež nič nevedia a preto je to tak 🙂 Pravda je vyššie na obrázkoch a na tejto stránke http://permanentny-makeup.eu/.

miladicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vedorka
7. jan 2016

@miladicka prepac, ale tie obocia su hrozne, neprirodzene.. a neni to cerstvostou. mne to pride, ako keby si niekto dokreslil vlasy, aj to tu coskoro pride. kym by smom nemala jediny chlp, v zivote by som si to nedala, ani keby mi za to zaplatili. hlavne lutujem tu kocku na prvom obrazku, krasne vlastne obocko, evidentne by jej dorastlo aj vlastne a takto si ho pokazit...

miladicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beautystudioveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viera27
7. jan 2016

najlepsie si tu sama so sebou dopisovat s roznymi nickmi, do vsetkych tem pchat to iste dookola. Najlepsie je, ze vase alter ego sturova1 ani nemeni v roznych temach obsahy svojich sprav, ciste ctrl+c / ctrl+v 😀. Ak ste tak dobra, tak nemate mat preco nudzu o klientky a nemusite neustale plnit temy dookola tymi istymi fotkami a svojou reklamou. Ano, pochopili sme ze tetujete uz pri teme c.1, fakt nam to netreba stale dookola mentorovat. Horsiu reklamu som asi nevidela, vlezlejsie ako svedkovia jehovovi (a to proti nim nic nemam, radsej ich Straznu vezu prijat, ako nieco, co sa stale musi chvalit samo...)

alaguema
7. jan 2016

@viera27 presne. Na mňa to pôsobí, ako repelent 😀

viera27
7. jan 2016

ach, zabudla som oznacit beautystudioveronika a jej pribuzne nicky . Ale aj tak asi kazdemu uz doslo, koho mam na mysli 😀

vedorka
7. jan 2016

@miladicka nechapem co tu tocis 😀 😀 😀 aka zavist 😀 😀 😀 sa tu kosim, cele zalozenie tejto temy o ktoru neni zaujem, plus tie nekonecne obrazky a podrobne popisy, kto kde a ako pracuje.... 😀 si myslis, ze su tu vsetci blbi? 😀 😀 😀

adriazab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jovani
23. jan 2016

@viera27 Trefne napisane 😉 😉 😉