Je nejaká záruka na plombovanie zuba?

27. nov 2023

Dobrý deň, prosím vás. V máji tohto roka mi zubárka plombovala zub, stoličku. Asi tak pred týždňom mi z neho kúsok plomby vypadol, ja som si to nevšimla, až cez víkend. A dnes sa mi zlomila polka tej stoličky (a ja som ju zjedla, keďže som jedla ryžovy chlebik) 🙄 je na to nejaká záruka? Zajtra som objednaná, tak neviem čo mám čakať, či opäť vysolim kopu peňazí 🙄🥺

stellarstar
27. nov 2023

Záruka určite nie

kandelabra
27. nov 2023

Zaruka na plombu je myslim pol roka, da sa to reklamovat, posudzuje sa to vsak individualne a zubar musi zhodnotit, ze si si to nijako nesposobila sama. Urcite aspon skus reklamovat to vypadnutie plomby.
Skus poguglit nejake info ako presnejsie postupovat.

anetka34
27. nov 2023

Mne sa tak nešťastne zlomil zub pár dní po ošetrení koreň.kanalika a plombovaní, že sa vraj už nedal dorobiť, lebo bol hlbšie zlomený a musel ísť von. Normálne som opäť platila. Tiež ma to štvalo, že kopec peňazí v prdeli a navyše som prišla nakoniec o zub.

autor
27. nov 2023

No nepotešili ste ma, uvidím zajtra 🙄🙄🙄🙄 teraz pred vianocami toto riešiť, paráda 🙃

anetka34
27. nov 2023

Veď uvidíš zajtra. Keby len vypadla plomba, znova treba dať novú, na to by sa mohla vzťahovať záruka. Kedysi dávno mi zubár dal novú grátis kvôli tomu.

barbora854
27. nov 2023

Tak ja som mala plochu bielu v záruke
Môj Zubar nepýtal nič za opravu ale aký odstup času tam bol si už presne nepamätám

cina1
27. nov 2023

2 roky by mala byt