Je možné priberať z fajčenia iqos?

beam10
14. sep 2022

Ahoj, je možné priberať z fajčenia iqos? Nedáva mi to síce zmysel ale niekde som čítala že sa to pár ľuďom stalo tak či je viac. Ďakujem

michaelammm111
14. sep 2022

@beam10 tak toto mi nepríde reálne vôbec😅😅 ja som Iqos mala asi pól roka ale nerobilo mi to dobre tak som prestala.. ale že by sa z toho priberalo tak to si osobne nemyslím

cosmic_origin
14. sep 2022

@beam10 Je to čiastočne blbosť. Nikotín znižuje chuť do jedla a aj v Iqos je nikotín. Áno, existujú aj ľudia, ktorí priberajú napriek tomu, že fajčia, ale je vedecky dokázané, že fajčiari menej často trpia nadváhou, než väčšinová populácia. Ľudia môžu priberať s 10000 iných vecí, takže je nepravdepodobné, že by to bolo práve z Iqos

ninusa221
14. sep 2022

😂si ma pobavila mam kamaratky chude ako laty a fajčia uz dlhodobo iqos

adulka182
15. sep 2022

@beam10 teoreticky je to možné lebo ti nestačí a viac ješ 🙂 ako ja keď som presla z cig na iqos, bolo to pre mňa slabé tak som sa tlacila blbostami

heatlywomen
27. jún 2024

@beam10 no pre mňa to už nieje až taka blbosť. Do roka od kedy som prešla na iqos mam 20kg hore .. nik nevie prečo..zblaznene hormony ..nedáva mi to zmysel a dnes ma napadlo ze co som urobila inak keď som začala priberať. Véd cvičím, behám, doma sa nezastavim ani v práci... a jediná vec ktorú som inak urobila bol iqos . Skúsim ho vysadiť a napíšem ci sa váha začala znova hýbať dole alebo nie

beam10
autor
4. sep 2024

@heatlywomen no napodobne.. akoby som o sebe citala.. dajte vediet prosim