Je môj Covid-19 domáci samotest pozitívny?

lucyk1992
9. mar 2022

Ahojte 😊 v sobotu som pociťovala celý deň zimnicu, potom to prestalo, nemala som žiadne príznaky, až dnes ráno som bola troška zachrípnutá a sem tam pokašliavam, tak som si robila domáci samotest.
Je pozitívny? A ak ukázal takúto slabšiu čiarku, znamená to, že som momentálne najviac infekčná? Ďakujem.
Na PCR idem v piatok.

sorciera24
9. mar 2022

ano, si pozitivna, ale o infekcnosti nehovori nic....bezne ukazuje ciarku az po par dnoch od prvych priznakov, staci takto slaba

amalia22
9. mar 2022

@lucyk1992 ano je

lucyk1992
autor
9. mar 2022

Ešte som zabudla dodať, že od soboty som mala hroznú horkosť v ústach, ktorá dnes už chvalabohu ustála. Tak snáď sa mi už nepridružia žiadne ďalšie ťažkosti 🙏 ďakujem baby za odpovede ❤

banderaska29
9. mar 2022

@lucyk1992 ja na odlahčenie poviem, že som takyto test poslala kamoške (tiež ag pozitivny ) a ona že ježiiiiiiiš.. a ja že no veru, kokos, už zasa- druhy krat. a ona počkaj sak tretie už budeš mat nie ? a ja že jake tretie ved to je kovid test 😀 ona že tehotenský 😀

neboj sa tento omicron je v celku ok. ♥ drzim palce, ja neviem ani ako som ho prekonala

lucyk1992
autor
9. mar 2022

@banderaska29 😄 som sa fajn zasmiala, ďakujem ❤
Celé dva roky som sa držala, úspešne som sa mu vyhýbala, nie som ani očkovaná a teraz na fajront som to dostala 🤦‍♀️ takže asi si tým musí prejsť naozaj každý..

kalivodka
9. mar 2022

ano manžel tak mal a na PCR vysiel pozitivny

lucyk1992
autor
9. mar 2022

@kalivodka ďakujem pekne za odpoveď 😊