Je mi zle z jedla?

lienka737
6. okt 2015

Ahojte.
Môj problém je taký zvláštny, preto sa chcem spýtať na Vaše skúsenosti.
Býva mi zle a neviem z čoho. Točí sa mi hlava a zároveň mi je nevoľno od žalúdka.
Je to z jedla? Nie je mi vyslovene na vracanie, ani pocit ťažoby, skôr taká celková nevoľnosť.
Ak by to bolo z krčnej chrbtice, tam mi zas nepasuje preháňanie a ten pocit na žalúdku.

Vždy to je kombinácia hlava + trávenie.

Čím to prosím Vás môže byť spôsobené?

Ďakujem!

monhla
6. okt 2015

choď k lekárovi.
Môže to byť alergia na jedlo, nejaká bežná choroba, migréna, vyčerpanie, ........ Nechaj sa vyšetriť a budeš vedieť viac. Lebo 100 ľudí má podobné príznaky a u 100ludí to môže byť niečo iné.

My sme s mamou mali pre 3/4 roka rovnaké príznaky ako Ty. Ona má lieky na migrénu a ja mám doma týždňové bábo 😀

cerez
6. okt 2015

Ak máš na 100% vylúčené tehotenstvo, tak to môže byť aj chrbtica, môže ísť aj o iný ženský problém alebo to môže byť problém tráviaci. Tiež som mala bolesti na žalúdku, vzápätí ma prehnalo na záchod a bola z toho cysta. Takže začať postupne s vyšetreniami. Bohužiaľ ani jedna ti tu nedáme 100 % odpoveď čo ti je.

katarinamarkova
6. okt 2015

@lienka737 bakteria? virus? parazit? chrbtica? celkova unava? zle strav. navyky? zly ziv. styl? alkohol? fajcenie? mestsky vzduch? rakovina? psychika? tehotna? hormony? prechod?
chod k dr. ries! vylucuj! na zaklade toho ze ti je zle a toci sa ti hlava ti nikto presnu diagnozu neda.

hanapataluba
25. sep 2018

Treba ísť k doktorovi