Je mi stále zima

katarina40
23. nov 2018

Zienky prosím vas poraďte co vám pomohlo je mi stale neskutočná zima až mi to lezie na nervy ;(chodím dobre ze nie v troch svetroch už som aj ginko užívala a nejako nepomáha 🙏🙏za kazdu radu dakujem;)

evora29
23. nov 2018

Začni cvičiť, nemáš dostatočne prekrvene telo a to je dôsledok nedostatku pohybu. Zvys prijem železa a magnezia. Prípadne raz za cas zbehni do sauny. Ale skús hned teraz urobit drep a vyskok dvadsať krát po sebe a uvidíš ako sa zohrejes 😉 ja odkedy pravidelne cvičím, neviem co su studené nohy alebo ruky. Teraz vybehnem von v jednom tričku a vôbec ma nestrasie zimou.

pribinak
23. nov 2018

Začni otuzovat a cvicit. Uvidis ako sa ti zlepší termoregulacia ;)

cibulka79
23. nov 2018

@katarina40 Ja som mala take problemy ked som riesila stitnu zlazu,ked mi skakali hormony...okolo mna ludia nalahko a ja naobliekana a furt zima mi bola,toez ma to rozculovalo

prevenar
23. nov 2018

@katarina40 ..stale cvic a nebude ti zima 🙂 ..zacni otuzovat (studena voda / kryokomora) a navstevovat saunu 🙂

kathy93
23. nov 2018

Môže byť aj málo železa ťažko povedať

katarina40
autor
23. nov 2018

@evora29 ďakujem Veď už som aj stym začala asi pol roka cvičím drepujem ako vtedy mi je až horúco 😁ale potom ked je telo v klude zase;))ale nad tým zelezom považujem vdaka👍👍😊

katarina40
autor
23. nov 2018

@cibulka79 tak veď too ze ľuďom je horúco a ja stale ako zmrzlina 😁ale skorej to bude tými hormonami vďaka aj tak😊😊👍

katarina40
autor
23. nov 2018

@kathy93 skusim začať užívať dakujeem😊😊

katarina40
autor
23. nov 2018

@pribinak cvičím cvičím jasné vtedy mi je horuco😄a potom zase chlad ale vďaka treba skúsiť vsetko👍😊

elenajezova
23. nov 2018

Mne bolo takto na pocit zima na začiatku tehotenstva. Potom to prešlo.

prevenar
23. nov 2018
katarina40
autor
23. nov 2018

@prevenar Ďakujem kraaasne😊😊ste zlata

katarina40
autor
23. nov 2018

@elenajezova Juuj tak tehotenstvo to isto nebude😁😁ale dakujeem;)

mogaa
23. nov 2018

ak máš potvrdený nedostatok železa tak slaď melasou - denne aspom 2 lyžičky , či si dáš za lyžičku do čaju alebo si s tým osladíš ovsennú kašu....čo sa týka zimy, rob si čaj z čerstvého zázvoru - kúsok nastrúhaš na najmenšom strúhadle a zaleješ vodou, po chvíľe precedíš.....uvidíš ako ťa prehreje....ak bude čaj štípať- dala si veľa zázvoru alebo si dlho luhovala...môžeš osladiť aj medom....

katarinamarkova
23. nov 2018

@katarina40 tvoj denný pohyb je aký? Jedalnicek? .....chce to pohyb otuzovanie normalnu stravu

katarinamarkova
23. nov 2018

@katarina40 to cvičenie...drepovanie....kolko drepov? Ako casto?okrem toho nič iné?

ladywero
23. nov 2018

@katarina40 mne sa takto zacalo prejavovat ochorenie stitnej zlazy.

prevenar
23. nov 2018

@katarina40 >>muz >>vid ikonka >> ..ale v podstate je to jedno 😀 rado sa stalo 😉

montemotherone
23. nov 2018

@katarina40 môže to byť hormónmi. Tiež som mala pred rokom také občasné stavy. V noci som sa niekedy zobudila až na zimnicu. Potom zase horúco :-/ Skús pupalkový olej. Môže to pomôcť upraviť hladinu hormónov. Neviem, aké ginko si brala, ale čajíky sú slabé. Pomôže napríklad Tebokan, dlhodobejšie.

ink
29. nov 2018

@prevenar haha, tuším už druhá za jeden deň, čo si ťa pomýlila s koníkovsoku ančou. Asi by to chcelo fotku :D

katarina40
autor
30. nov 2018

@mogaa ďakujem veľmi pekne;)))

kellypiu
30. nov 2018

@montemotherone podobne problemy som mala, raz teplo, raz zima, muz sa mi skrz to casto smial, ze to neni mozne, ze to neni normalne, aby sa mi to tak striedalo, treba si dat vysetrit aj krv, aj srdiecko 🙂

katarina40
autor
1. dec 2018

@montemotherone Anoo presne Tebokan som užívala zatiaľ som jedno balenie zjedla treba asi ale určite viacej samozrejme aby to malo efekt ďakujem za odpoved😊😊

katarina40
autor
1. dec 2018

@mogaa ďakujem veľmi pekne😊