Je herpes to isté čo afty?

21. dec 2022

Prosím vás herpes a afty je to iste ?mam to na pere taky pľuzgier co nato použiť ?mam to prvi krát

aduskatt
21. dec 2022

nie je to to isté. pľuzgier na pere je herpes v prípade týchto dvoch možností

77daniela77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. dec 2022

Môžem toto na to

luccija
21. dec 2022

Kúp si Florsalmin v lekárni na vyplachovanie a b vitaminy

isis234
21. dec 2022

to máš lieh, bude ť to štípať... ty potrebuješ niečo s bylinami... ako ti radí @luccija

andreja13
21. dec 2022

Afty sa robia v ustach vovnutri a herpes zvonku na pere. Teda aspon myslim :D Ale afty som doteraz zatial nemala, musim si zaklopat. Ide hlavne o to, aku ma clovek imunitu.

gejb
21. dec 2022

Kup si v lekárni kremík herpesin, a nanes hrubsiu vrstvu. Kým to úplne nezmizne (najprv pluzgier,potom chrasta) nepouzivaj rúž ani balzam na pery. Vzniká to keď máš oslabenú imunitu..ako prevencia pomáha vit.B. .

evica17
21. dec 2022

Na herpes alkohol funguje, vysušuje samozrejme čím vyšší,tým lepšie. Neolizuj si to. A vieš zabrániť aby vypukol,ak to včas začneš vysusivat alkoholom. Neskôr keď sa spraví pľuzgieriky daj herpesin

livuska124
21. dec 2022

Na herpes krém Herpesin alebo zovirax.

viestta
21. dec 2022

Herpes je sposobeny virusom, napada nervone zakoncenia v pokozke a slizniciach. Afty maju zvycajne inu pricinu, najcastejsie je to mykoza alebo plesen. Jedno aj druhe sa objavuje pri oslabenej imunite alebo ak organizmus bojuje s inou infekciou

autor
21. dec 2022

Ano už sa mi spravil pľuzgier je to mam aj zvnútra Peru opuchnutu 😑