Jazyk sa mi zafarbil na bielo

milka1533
7. aug 2015

Ahojte baby neviete nahodou prečo mi z ničoho nič sa zafarbil jazyk na bielo? ...kus mi aj trpol ..a neviem preco ...blbe komenty si nechajte pre seba ďakujem 🙂

cailinevelyn
7. aug 2015

ahoj, nebude to soor (kvasinkova infekcia)? zbehni na ORL alebo k zubarovi.

milka1533
autor
7. aug 2015

Neviem lebo to este len pred hodinkou sa mi to začalo robiť :( ...len dúfam že to nič vážne nebude :(

cailinevelyn
7. aug 2015

nemalo by byt, skus nejaku ustnu dezinfekcnu vodu - len to bude straaaasne stipat, ale malo by sa to zmiernit alebo dokonca aj vyliecit.
mavala to moja sesternica, teda ten soor, ale ona bola diabeticka takze so znizenou imunitou, pouzivala bylinkovy extrakt s alkoholom na vyplach ust, ktory maju v lekarnach (neviem presne, moze byt Florsalmin?) za vyskusanie nic nedas

milka1533
autor
7. aug 2015

No hádam to i mne pomôže lebo k zubárke nemienim ísť :( ...a ďakujem za radu 🙂 ...

miskaska
7. aug 2015

Nie si dehydrovana?

lilimoni
8. aug 2015

Mozno aj vysoky cholesterol 🙂

bonaqa2013
8. aug 2015

angína? žaba? Ale to tŕpnutie nie je dobré.....

katiep
8. aug 2015

Suhlasim s Miskaska. Pracujem na ARo, biely akoby povlak na jazyku je znakom dehydratacie... okrem ineho. Ale ries to ako prvu moznost, zvysit prijem tekutin, nesladenych. Kefkou a cistou vodou precisti zopar krat jazyk. Bolestivy by nemal byt, inak moze byt pricina aj inde.

milka1533
autor
8. aug 2015

No môže byť aj toto dehydrovaná..lebo za posledné 3 dni som poriadne ani nepila ..ale dnes už kus lepšie to vyzerá ale ďakujem za rady 🙂