Janssen vakcína - vedľajšie účinky

datelinka31
28. júl 2022

Ahojte, zaujímalo by ma, či tu je niekto, kto sa dal ockovat vakcínou od J&J a ako ste sa cítili? Ja som bola včera, cez deň mi nič nebolo, ale v noci som dostala zimnicu, teplotu a celkovo sa cítim veľmi slabá, točí sa mi hlava. Tiež ruka ma bolela v noci, ale to je normálne. Len som nečakala, že to budem tak ťažko znášať

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
28. júl 2022

@datelinka31 to je jedno max.2-dňová reakcia na vakcínu.....ale vždy lepšie ako potom byť v horúčkach 10dní pri covide....aj taký liek od bolesti je škodlivý, pôsobí na obličky a predsa si ho dáš....rovnako ako ATB tiež majú nežiaduce účinky a ak ich musíš brať tak to neriešiš...nič nie je 100%-né a ani bez nežiaducich účinkov.....stačí si vziať volnopredajný liek a pozrieť si rpíbalový leták s nežiaducimi účinkami....

luccija
28. júl 2022

@datelinka31 prirodzena reakcia

chicca555
28. júl 2022

je to uplne prirodzena reakcia organizmu, moj priatel mal taku istu, mna len bolela 2 dni ruka... rovnaka reakcia moze byt napr. aj po tetanovke

jamabe
28. júl 2022

V noci zimnica, triaska, zvysena teplota, dalsi den bolest ruky, teplota. Potom este unava niekolko dni.

pribinak
28. júl 2022

Ale toto nie su vedľajšie účinky, ale prirodzená reakcia organizmu

Vedľajší účinky by bolo napr keby ti opuchol jazyk a ty by si nedokázala dýchať, alebo by si mala nejaký svrbivy vysyp po tele, …/