Jačmeň v oku

molly9991
15. dec 2014

ahojte viem ze sa to asi sme moc nehodi ale prosiiiim dnes rano som sa zobudila a mam asi jacmen v oku pri zmurkani ma to strane boli :/ a v piatok by som mala ist na vianocny vecierok...neviete nieco co by mi pomohlo nech to nie je este horsie???? prosiiiim

marteenka
15. dec 2014

3x za den, si prikladaj na oko- jacmen vatovy tampon, ktory si namocila do horucej vody. To mi poradila kamoska, co robi na ocnom. Mne to po 2 dnoch preslo, na ten druhy den len velmi slabe neviditelne zacervenanie a jemne svrbenie a na treti den uplna pohodicka.

ichbinich
15. dec 2014

@molly9991
Lekar, najlepsie ocny, predpise ti antibioticke kvapky a/alebo mast.
Ak ta to boli, o to rychlejsie k lekarovi...
Ale zvycajne tie kvapky zaberaju velmi rychlo, do piatka by to malo byt ovela lepsie.
Vsetko dobre!

aadulik2110
15. dec 2014

@molly9991 moj tatko toto maval a velmi davno jeden ocny mu poradil to natierat alpou.... Mne sa jacmen cas od casu🙂 nspravi a ta alpa naozaj pomaha

molly9991
autor
15. dec 2014

dakujem moc len ja ako na potvrou musim ist na poobednu akurat :/ a toto nechapem nemala som to 100 rokov ☹

marteenka
15. dec 2014

@molly9991 ja som to tiez mavala ako 14 rocna odvtedy nic a ako tehotna som to teraz nechcela podcenit a mazat si to neviem cim, tak kamoska mi poradila tie horuce obklady a ked to neprejde, ze mi daco predpise, ale to vobec nebolo potrebne, kedze to naozaj preslo 🙂

miskacharly
15. dec 2014

@molly9991 uvar si repikovy alebo harmancekovy/kamilkovy caj a teply si s nim vatou alebo tamponom pretri par krat oko aj niekolko krat za sebou niekolko krat denne.za par hodin bude ok.mne to stale pomohlo 🙂 viem ake je to neprijemne ☹

miskacharly
15. dec 2014

@molly9991 alebo do lekarne nejaku masticku,tie tiez rychlo zaberaju,hlavne na noc.nespomeniem si na nazov.

sasena033
15. dec 2014

moj maly mal stale stratil sa mu a opat dal mal to v kuse vsetky mozne masti sme skusali a nic nakoniec nam pomohlo suche teplo a amsirovanie

molly9991
autor
15. dec 2014

Dakujem moc moc za vsetky rady

lagatta
15. dec 2014

záleží aký je to typ. Mne to napríklad museli operovať :/