Isoprinosine - skúsenosti

pupetko263
19. feb 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte máte dobré skúsenosti s liekom Isoprinosine? Mne ho lekár predpísal kôli častým herpesom. Ďakujem

tomastomas1
19. feb 2022

@pupetko263 ja som ho mal proti covidu mne to veľmi pomohlo a nemal som žiadne vedľajšie účinky ani nič je to proti vírusom za mňa v pohode

falbala132
19. feb 2022

mne ho predpisal na HPV, 17 rokov som nemala potom priznaky, fakt pomohlo.

gabika8855
19. feb 2022

@pupetko263 mne to prvykrat predpisala imonoalergologicka na herpes....zdalo sa mi ze rychlejsie presiel nez ked som nemala isoprinosine

miavra
19. feb 2022
savmebej
19. feb 2022

@pupetko263 urcite, je super, zvysi ti viralnu imunitu a odstrani problem

kikulienkadd
19. feb 2022

Ahoj,10r syn užíval Isoprinosine (sirup) pri Covide. Zotavil sa dobre. Podľa mňa nemal silný covid (vysokú nálož), lebo nás 3 doma nenakazil. Ale tento liek mi spomínala pediatrička v súvislosti s mladším synom,keď sme riešili opakovanané infekty dýchacích ciest, tak jedna z ďalších možností (levelov) liečby bola užívať Isoprinosine. (Nakoniec ho nebolo treba,po liečbe Rinogerminou a 1×antibiotiká je stabilizovaný a nenosí domov všetko čo stretne v škôlke.)

renka30
19. feb 2022

Isoprinosine je vlastne na podpru imunity, hlavne pri infektoch dychacich ciest, preto sa dava pri covide ale samozrejme aj na podporu imunity vseobecne

portret7
19. feb 2022

Ano, je to dobry liek, overeny na podporu imunity

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eriksonka1234
19. feb 2022

@pupetko263 dcéra ho berie pravidelne v zimných mesiacoch. Mávala často afty, herpanginy. Myslím, že jej pomáha.

spageta85
30. apr 2022

@pupetko263 ako často sa pri herpes och užíva neviem dávkovanie mam tablety 500mg diki

samkolea
27. jún 2022

Ahojte,mozno mi budete vediet poradit. Obaja moji synovia prekonali kiahne, prvy hned dostal nadchu (zelena farba)-vraj imunita oslabena. Ma isoprinosin, tam ani nerozmyslam, ze nasadim okamzite. Ale starsi este len sa doliecuje z kiahni ale nie je zatial chory. Mam aj jemu nasadit isoprinosin, ci pockat ako sa to vyvrbi? Pebo ked som skusala davat imunoglukan hoci aj preventivne do tyzdna boli obaja chori 😡.

savmebej
27. jún 2022

@samkolea zvysuje to viralnu imunitu ja by som mu to dala

luxus10
16. sep 2022

@kikulienkadd a prosimta ako dlho ho uzival pri covid a kolko denne?dakujem

kikulienkadd
17. sep 2022

@luxus10 ahoj,asi týždeň a fakt si nepamätám dávkovanie-je to takmer rok dozadu. Ale určite sa dávkovanie z lekárskeho predpisu zhodovalo s davkovanim na pribalovom letáku (zvyknem si to kontrolovať).

luxus10
18. sep 2022

@kikulienkadd ok.dik.