Ipl depilátor - recenzie

1. nov 2018

Prosím vás, rozmýšľam nad kupov ipl depilatora. Poraďte ktorá používa či sa oplatí alebo zbytočne vyhodené peniaze? Rozmýšľam nad homedics ipl hh150 duo alebo beurer ipl 100000 salon pro care. Ktorý je lepší?

soldi
1. nov 2018

ahoj, ja mam phillips lumiu (aj na predaj, keby si chcela) a viditelne mi to pomohlo. pouzivala som len na lytkovu oblast noh. chlpy este su, ale asi tak 20% oproti tomu, co boli.

aby to fungovalo dobre, musis mat svetlu pokozku a tmave chlpy.

1. nov 2018

@soldi aky konkretne mas? Je tam aj nadstavec na tvar? Kablovy alebo na baterky? Za kolko predavas?

soldi

@gabriellka tento mam

nadstavec na tvar nema (toho som sa trosku bala, takze som taky nekupovala) a je nabijaci. na jedno nabitie som si osvetlila obe lytka v pohode.
cena je 200€ eur vratane dopravy kurierom

lucinka1988
1. nov 2018

@janula2511 ja mám tiež Philips Lumeu-Prestige, som s ňou maximálne spokojná, zachránila mi život ☺️

mitelos
2. nov 2018

Okrem Lumei stojí za zváženie aj Braun bd 5001 (má tiež dobré ohlasy, stačí vygoogliť). Asi by bolo dobré spomenúť aj to, že sa to nazýva IPL epilátor, nie depilátor 🙂.

21. dec 2018

Po kolkátom použití bolo vidno efekt?

21. dec 2018

@janula2511 podla recenzii by malo byt uz po 5 pouzitiach. Ja mam pocit ze uz po 2 pouzitiach vidim prve vysledky

@gabriellka aký máš?

22. dec 2018

@janula2511 ja mam philips lumea.

2. feb 2019

@gabriellka a používaš aj na tvár?

05ada
2. feb 2019
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

@janula2511
Ja mam Lumea zo Shell co je teraz akcia a super, predtym som chodila na laser k doktorke - pomohlo ale po malej a hormonalne zmeny niektore chlpky sa vratili tak som to riesila kupou LUMEA a nelutujem, je tolacnejsie ako lekar a hlavne mi to setri cas. Ak by si mala zaujem mam este 2 kupony navyse.

nanynou
5. feb 2019

@05ada ake kupóny?☺️

kacenn2
6. feb 2019

@05ada ahoj ja by som mala zaujem o kupony ak si ich este nikomu nedala.