Invisalign u 35-ročnej

janapeterjana
11. jún 2024

Ahojte Maminy. Môžete mi napísať svoje stručné skúsenosti s Invisalign strojčekom? V akom veku ste si ho dali, ako dlho ste ho mali, či splnil očakávania a ako to máte teraz po vyrovnaní zubov? Ako často ho nosíte na udržiavanie?

veklipo
11. jún 2024

Ja mam 42, akurát ho nosím. U kolegyne som videla skvely výsledok.

conta22
11. jún 2024

@veklipo môžem sa spýtať koľko ťa vyšiel ? Aktuálne chodím tiež konzultácie ďakujem

barcinka13
11. jún 2024

@janapeterjana ja mam 32 a nosím ho cca rok už vidno dosť posun, ale ešte ma čaká nejaká doba..aj keď nemám túto značku mam starlynr

surama
11. jún 2024

@janapeterjana Ahoj, nedavno som zacala liecbu. Mam tiez neviditelny strojcek, ale inu znacku a som stastna jak blcha, ze som sa konecne odhodlala 😃 Zatial som len na druhej dlahe, ale uz vidno posun 🙂

maminkadeticiek
11. jún 2024

Mam rok a stvrt a zuby takmer rovne.Skvele!Treba najst cenovo vyjodne,su velke rozdiely medzi mestami.

dorottka
11. jún 2024

@janapeterjana tiez som ho zacala nosit v 35tke. Urobil co mal, ja som spokojna. Nosim dlahy stale na noc aj roky po ukonceni liecby, ale u mna je to aj preto, lebo skripem zubami a uz popravde neviem bez tych dlah zaspat 😅 Zaroven to samozrejme pomaha udrziavat zuby stale rovne.

martinka13
12. jún 2024

Mam 44 a dostala som druhu sadu na úpravu zadných 6 a 7. Prvotný cieľ - odstrániť predkus som už dicielila. Šla by som do toho opäť, aj keď je pravda, že nosenie je obmedzujúce.

conta22
12. jún 2024

@surama môžem sa opýtať prosím koľko vyšiel? V ba sú ceny neskutočné

veklipo
12. jún 2024

@conta22 3.500€ horný
Dolný som si nedávala. Ja som mala fixný v 25r, ale potom sa vykašľala na nočné nosenie a po 10r sa mi pár horných zubov posunulo. Dolné mam celkom ok.

surama
12. jún 2024

@conta22 Ja som z KE a ked som zistovala ceny, tak mi vraveli, ze od 3500 do 5000e, ale potom som nasla kliniku, kde si tie dlahy sami vyrabaju a vyslo ma to na 2700e vratane scanu, ktory stal 200e. Doktor vravel, ze Invisalign museli stale posielat do zahranicia a ze aj s tym materialom nebol spokojny. Ale ja to nemam nejak komplikovane, takze mam len 14 dlah.

hopsas
12. jún 2024

@janapeterjana ja by som už do toho nešla..sľubovali že strojček budem mať max 2 roky a boli to štyri...po liečbe neviem či ti povedali dostaneš ešte nočný strojček na ďalšie dva roky a ja ešte aj drotiky aby sa zuby neposuvali a stále.nie sú ideálne rovné...za mňa by ma fazety vysli lacnejšie ako tie peniaze čo som už do toho dala