Injekcie proti trombóze

nadaa1
Včera o 18:42

Ahojky moj muz mal operaciu nohy spojili mu kost so srubami. Predpisali mu injekcie proti tromboze dal si už 9 ale ma modriny a uz 3 dni nebral nic musi to uzivat vzdy ? A nevadi ze teraz si nedal 3 dni a by si dal teraz preventivne a potom zase nic srane sa nieco ? Ďakujem

euka210
Včera o 18:45

no toto nie je sranda, to ma na riedenie krvi, aby sa mu neurobila zrazenina a neupchala nejaku zilu, cievu. Musi brat tak, ako nariadil lekar. A takisto lekar musi urcit dokedy ma brat, pripadne sa moze zmenit na tabletky.

lukbe
Včera o 18:47

Toto je už konieeeec, porada o predpísaných liekoch na trombózu na MK🙈.

doriiis
Včera o 18:49

Každý deň až kým nevyčerpá všetky,ktoré mu boli predpísané.A nemusí si ich pichať na jedno miesto.Ma dve ruky, stehná a aj do brucha moze

janinah
Včera o 19:12

Musi ich užívať denne tak ako mu ordinoval lekár,asi vám nedochadza,že riskuje život.

simsalabim
Včera o 20:03

Tie injekcie sa pichaju do brucha denne raz na jednu, raz na druhu stranu a ano, mozu byt modriny. Ja som po operacii nohy mala 10 dni injekcie a dalsich 10 dni uz iba anopyrin tbl. Tiez som mala modriny, podla toho, ako dobre som si pichla…. Po operacii nohy je velke riziko trombozy. Urcite treba pichat, kym lekar nepovie, ze uz netreba! To sa boji modrin, ci co?

petamich
Včera o 20:32

Treba pichat, kazdy den, snad to jeden chlap par dni vydrzi 🤷‍♀️ striedat strany alebo do ramena, boku, tam kde si vie spravit koznu riasu.

Pichala som si cele tehotenstvo, plus sestonedelie, stovky injekcii a ano bola som cela modrinova ale tak ked musis tak musis 😵‍💫

earlgrey
Včera o 20:41

Mne v UK lekár vysvetlil, že keď vidia modriny na bruchu (na kontrole), tak sú šťastní, lebo vraj si človek dobre pichá, ak sa urobí modrina 🤷‍♀️ čo je na tom pravdy neviem...ale tak hádam jeden chlap vydrží tie injekcie, veď to ani nebolí...je to nepríjemné ale nie bolestivé...a samozrejme, žeby ich mal brať...alebo je ešte jedna možnosť...moja mama odmietala injekcie, jej bolo zlé už len keď ihlu videla, tak jej lekár predpísal tabletkovú formu. Skúste sa popýtať.