Inhalácia Ambrobene

6. nov 2022

Prosím vás, to sa inhaluje čistý roztok 1ml? Pretože to vyprchá veľmi rýchlo. Neriedi sa to s vodou? Ďakujem

kacena4
6. nov 2022

mozes riedit so sterinou vodou

81anina
6. nov 2022

Ja riedim s Vincentkou 1:1 napr. 2ml ambrobene a 2 ml vincentky

dzulli1980
6. nov 2022

Čistý nie ... riedi sa v pomere 1:1.

autor
6. nov 2022

Ďakujem krásne

autor
6. nov 2022

Inak mate pocit, že to inhalovanie naozaj pomáha? Mne to príde len ako nejaká studená para...
Môžte ma nejak povzbudiť, že to má zmysel? Niekedy pochybujem, či mám dobrý prístroj, či ho správne používam. Omron c28p. Ide z neho len studená para, dcéra pri tom kašle, každú sekundu utiera nos (kvapká jej z neho ta voda)

dzulli1980
6. nov 2022

Ťažko povedať ... mojej dcére inhalácia stav zhoršuje ... aj v škôlke mávali v tomto období - prelom jeseň, zima, saunu, a teda, niektorí hovoria, že sauna je super, u nás pravý opak.

hnikoletah
7. nov 2022

@dzulli1980 inhalacia aj nám zhoršovala stav... pokiaľ som dávala Ambrobene a ine Roztoky.Skuete len čiste Vincentku. Fakt pomáha inhalacia.3x denne po 15 minútach

hnikoletah
7. nov 2022

To isté som si povedala ja..či vôbec pomáha.Verte, pomáha.Inhalaciu absolvujú aj deti v Tatrách čo majú nábeh na astmu.Ale odporúčam inhalovat iba Vincentku... úplne stačí, nemusíte riedit s ničím.Dieta sa vždy na začiatku rozkasle..to je normálne.A že sa jej vylieva voda? Tam stačí na tých 15 minút inhalovania máličko Vincentky.a držať rovno. Inhalujete každý deň poctivo 3x po 15 minútach a verte,že poviete že to naozaj pomáha.