Imunor a autoimunita - skúsenosti

didi44444
3. dec 2022

Dobrý deň prajem, aké máte skúseností s autoimunitným ochorením a užívaním lieku imunor? Ďakujem

kacena4
3. dec 2022

zezi ake autoim. ochorenie ale imunor je super na znizenu imunitu

saska85
3. dec 2022

Ja som vybrala uz asi 3 kúry imunoru za cca 2 roky , potom Luivac, kvoli chronickemu zapalu mandli aj kvoli tomu, ze som bola stale chora (ucitelka) ale mne nepomohol. Mala som po imunore tesne aj Covid , vtedy som brala este Luivac na cumlanie. Bol to brutal priebeh 🥵 takze mne asi nepomohol

didi44444
autor
3. dec 2022

@kacena4 ano na znizenu viem, ale ci aj pri autouimunitnom ochorení, nakolko, uz 8 rokov mi nevedia zistit co mi je a je to na99% autoimunitne ochorenie , preto sa pytam, imunóog mi dal tuto liecbu, tak ci to nemoze nieco zhorsit

lety17
3. dec 2022

@didi44444 neužívala by som na autoimunitu liek, ktory podporuje imunitu, zial vela lekarov vobec nerozumejú autoimunitnym ochoreniam

didi44444
autor
3. dec 2022

@lety17 prave preto sa bojim, mam pocit ze rano som si ho dala a je mi horsie, uvidim nasledujuce dni a ak tak vysadim

kacena4
3. dec 2022

@didi44444 a preco to neriesia s dr. ale konom?? ja tiez nemozem lieky na imunitu ako kontraindikaciu k inej liecbe. keby som to neriesila s dr. da mi ho nakolko mam velmi zlu imunitu ale vydebatovali sme to a nemozem

didi44444
autor
3. dec 2022

@kacena4 asi preto, že je víkend, a zaujimali ma nazory ludi ktori maju autoimunitne ochorenie.

adzy
3. dec 2022

@didi44444 ja mam autoimunitne ochorenie dokonca dve diagnózy a tiež my dala imunor tiež som patrala ci ho vlastne môžem keďže autoimunita je ze mame veľmi prehnanú ju ale viete čo užívam ho a je my lepšie mal by údajne to dat do rovnováhy ze nemal by škodiť na autoimnunitu ako aj cbd kvapky tiež podporujú ale aj píšu ze vyrovnáva aj aj

lasoli
3. dec 2022

@adzy cbd kvapky su tie konopne a oni s amozu dat na autoimunitne ochorenia?

lasoli
3. dec 2022

@didi44444 ja by som asi pockala s nim do pondelka a opytal by som sa v piestanoch normlne ť zavoll a zvatsa vedia poradit.

adzy
3. dec 2022

@lasoli
@lasoli áno môžu nato je to výborné, na všetky diagnózy co sa týka autoimunity ,ja užívam preventívne aj to aj imunor

lasoli
3. dec 2022

@adzy dakujem idem si ich objednat hned

didi44444
autor
3. dec 2022

@adzy super ďakujem pekne za názor

lety17
4. dec 2022

@adzy ano je to tak, existujú lieky imunostimulujuce, tie by sa uzivat pri autoimunite nemali a potom imunomodulujuce a tie by mali pomahat. Kazdy si musi odskusat na sebe, rovnako aj bylinky, niektore niekomu sadnu, inym mozu skodit (napr. zihlava, echinacea…)

denisaaairdacova
6. jan 2024

Dobrý chcem sa spýtať že akú stolicu máte pri autoimnetnej chorobe ?