Ide o panickú poruchu?

csipcsip000
8. aug 2021

Ahojte 14.11.2020 som bola na CT mozgu a este aj pred 7 rokmi kvoli neskutocnym zavratom a toceniu hlavy bola som vysetrena aj u nosno usno krcneho aj krv mi brali pred 2 mesiacmi vsetko v poriadku mala som teraz 3 mesiace tazke stresujuce obdobie a vcera sa mi stalo take ze som musela zastavit s autom tak sa mi tocila hlava ani chodit som nevedela bala som sa busilo mi srdce lapala som po dychu myslela som si ze tam umriem vracalo sa to v takych vlnach trvalo to asi hodinu ale od vcera mam v sebe strach necitim sa dobre aj sa mi hlava kruti ale uz je to lepsie mmohla som mat panicky zachvat aj zaludok mam taky zly napisete mi nejake skusenosti prosim vas ?

sikea
8. aug 2021

@csipcsip000 ahoj niečo podobne sa stalo aj mne keď som bola s deťmi na limonade ….z ničoho sa mi začala krútiť hlava slabosť do tela búšenie srdca zvýšený tlak no ako hrozný stav ….je ti panická porucha keď prežívaš veľký stres dlhodobý ….ja užíva deväť rokov ale sa mi to vrátilo tak mi pripadal dr aj iné takze mám kombináciu dvoch AD

sikea
8. aug 2021

@csipcsip000 užívam 9 rokov AD

csipcsip000
autor
8. aug 2021

@sikea a bola si aj na nejakych inych vysetreniach ci to nieje fyzickeho povodu ?

zuzkaa1991
8. aug 2021

@csipcsip000 mozete mat aj problémy s krcnou chrbticou aj ja som nevedela az po pôrode mi svokra povedala ze moze byt z krčnej a mala.pravdu tiez mi nic nezistili az kym som nesla k fyzioterapeutke a nenapravila ma teraz po cca dvoch rokoch opat som ju musela navštívit tentokrát som lapala po dychu a hrudnik som mala v hroznom stave....aj to treba vysetrit ak ani to nepomôže tak ukludnit stres co.lekarka mi odporučila persen bud fakt pomaha.alebo si namyslam ;)

sikea
8. aug 2021

@csipcsip000 pred nedávno som bola na preventívnej prehliadke tam bolo všetko ok ….aj u kardiológa som bola a aj tam ok ….ale aj krčnú chrbticu mám na nič môže to byt aj z nej ….chcem začať nejaké cviky vyskúšať