Ide o extrasystoly?

anka4434
10. apr 2024

Ahojte kamarati moji vie mi dakto poradit ci ide o extrasystoly a ak ano o aku ? Mam to pri behu celkovo pri zatazi silny uder v hrudi ako keby mi dakto udrel kladivom po hrudi a mam to az kym sa nevydycham a neukludnim vsetky testy mam v poriadku lem dlhodobo je toto moj problem dakujem vam za odpovede. Pridavam obrazok z hodiniek.

anka4434
autor
10. apr 2024
marcella1979
10. apr 2024

objednaj sa ku kardiologovi, povie ti viac ako MK

anka4434
autor
10. apr 2024

Mam kardiologa on to potrebuje zachytene aby to vedel zhodnotit a na vsetkych holteroch som to nemala len sa bojim ze sa mi z toho daco stane

januska12323
10. apr 2024

Keď sa ti to stáva pri behu tak choď s tým holterom behať.

anka4434
autor
10. apr 2024

To je ten problem ze to neni vzdy obcasne pri behu aj ked som chora aj ked sedim obcas sa to stava

neson123
10. apr 2024

Tiez to mavam pri zatazi najma, niekedy aj v klude lrn tak z nicoho nic.Tiez som mal.holter a tam zachytilo par extrasystol ale prave v ten den som necitil ten silny uder cize to tiez nezachytilo.Ale ekg aj echo som mal v poriadku.Neviem moze to byt psychika aj u mna asi to tak je.Magnezium beries?Ja sa kvoli tomu bojim behat a sportovat aj ked rad hram futbal a premozem sa, ale akonahle mam vyssi tep tak citim to niekedy a vzdy sa zlaknem lebo mne az dych vybija a hned musim zakaslat neviem ako ty

ninka297
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anka4434
autor
10. apr 2024

Uplne toto iste mam aj ja a zaroven mam na to aj lieky nebilet a nepomahaju tiez by som rada behala len sa bojim ci mi to nemozem daco spravit na silvestra som si dala pohar vina a 5 hodin v kuse tieto preskoky v kuse kazdy 3.4. Uder echo vsetko v poriadku ale tiez ako nahle sa mi zvysi pulz tak hned to zacne v kuse az kym sa neupokojim

jj_anka
10. apr 2024

@anka4434 ja som bola na záťažovom EKG a tam extrasys.aj zachytilo. Je to síce neškodné, ale nepríjemne. Mne naposledy po behu vyskočiť tep na 180 a trcalo 40 minút, kým sa to ukľudnilo, ale kardio ok.

anka4434
autor
10. apr 2024

Ano ja som vcera 500 metrov odbehla 170 pulz a zacalo to kym pulz nespadol ale strasne silne udery su to ide mi len o to ze sa bojim ci sa mi z toho nemoze daco stat inac by mi to nevadilo vedela by som to daako predychat len ten strach. Mne to hlavne alkohol spustal ze pohar vina alebo tak s nim som uplne skoncila pre to.

stanulienkat
10. apr 2024

Su to extrasystily. Nestane sa ti nic, kym nie su velmi caste. Ak to mas niekolkokrat za den , nevadi. Ma to mnoho ludi, ani o tom nevedia. Ak mas histamin, tak nepi vino, ani alkohol, vtedy ti moze busit dtdce. Pi dostatok cistej vody. Pri sporte nechod do takych vysokych pulzov.

jj_anka
10. apr 2024

@anka4434 ešte by to mohol potvrdiť EKG holter na týždeň. Ja som mala nedavno na dva týždne, lebo bolo potrebné zachytiť búšenie . Ja som si to objednávala a platila a boli tam aj extrasystoly.

anka4434
autor
10. apr 2024

Ano to som mala ten holter tie tam boli zachytene ale nie tie ktore mavam pomenej. A busenie mam tiez ale to mam dlhu dobu kazdy vecer.

misa1308
12. apr 2024

@jj_anka prosím vás, kde ste si to objednávali ?

jj_anka
12. apr 2024

@misa1308 mdt.cz

misa1308
12. apr 2024

@jj_anka a prosím vás, koľko ste platili ? Nemôžem to nájsť, ďakujem

jj_anka
12. apr 2024

@misa1308 55 eur na týždeň, keď chceš s možnosťou predĺženia, tak prvý týždeň 65 a ďalší 50 .