Ide na mňa chrípka?

zuzik140
30. jan 2016

Od rána sa cítim zvláštne. Všetko ma bolí a nevládzem sa pomaly ani postaviť z postele a to som dnes ani neupratovala, lebo som nemala silu.. Dúfam, že to neprepukne fakt v nejakú chrípku..Hrdlo ma nebolí, ani nádcha nič. Len som neskutočne slabá a nič nevládzem :/
Nežiadam nejakú špecialnu radu, len som sama, chcela som sa vyrozprávať, takže trápne správy si odpustite..ďakujem 🙂

janinah
30. jan 2016

nepoteším ťa-prepukne 😒

zuzik140
autor
30. jan 2016

@janinah v pohode 🙂 To som si aj myslela, len sa snažím utešovať tým, že nie.. 🙂

adrioska
30. jan 2016

Treba vylezat, prejde to. Skore uzdravenie! 😉

mamutka
30. jan 2016

nemusi prepuknut, nemas zazvor? Urobit si silny caj... alebo C-cko do vody. Ja ked mam pocit, ze na mna nieco lezie, dam si napr. caj proti prechladnutiu, alebo ten zazvor. Nevies co to je, mozno by to zabralo.
alebo si slahni paralen a spi 🙂

cerez
30. jan 2016

Chce to posteľ, kľud, zázvorový čaj s paralenom a dostatok tekutín. Fakt je, že už to prepuklo a telo už dáva znať, že toho má dosť. Tak šup do postieľky!

zuzik140
autor
30. jan 2016

ďakujem... 🙂 máte pravdu, teraz som chviľu ležala, tak uvidím ako bude ďalej... vďaka za rady 🙂

aristka
30. jan 2016

@zuzik140 na zazvor pozor .je velmi propagovany .len ho nemoze kazdy a duplom ak ma clovek vysoky krvny tlak alebo je tehu ....prajem rychle uzdravenie

winnerka
31. jan 2016

Mne pomáha teraflu na taketo stavy