IClinic - Očná klinika v Banskej Bystrici

srdiecko117
10. sep 2021

Ahojte

Na oktober mam termin na predoperacne vysetrenie,po dlhom case som sa rozhodla ze si dam operovat oci,chcem sa konecne zbavit okuliarov a kont.sosoviek.

A chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti s danou klinikou v BB? Kedy asi dostanem termin na operaciu,a ako to prebieha.Ci budem potrebovat aj po operacii nejake vysetrenia este...

maminatimka
10. sep 2021

Ahoj, ja som sa tam tiež dnes zaregistrovala, ešte sa mi neozvali, takže sa pripojím 😉 Dlho si čakala kým sa ti ozvali? A termín ti dali oni alebo spolu ste vybrali? Aj ja som dlho váhala :-/ na ktoru chceš ísť?

srdiecko117
autor
10. sep 2021

Ahoj.Ja som sa zaregistrovala este v auguste a akonahle som sa zaregistrovala som pre istotu im aj zavolala,tak oni mi dali termin na 16 septembra to je v sobotu na 17.30,bol to najblizssi volny termin. a chela by som ist na zakrok RELEX SMILE 3D ale to este bude zavisiet od vysetrenia ze ktoru metodu mi odporucia

smoulingirl
10. sep 2021

Na ich BB pobočku nepočujem z okolia nič dobré..Teraz posledne pred 2,5 mesiacom tam bola kamarátkina mamka na výmenu vnútroočnej šošovky, kvôli silnej krátkozrakosti. Do diaľky vidí už ok, rapídne sa jej ale zhoršilo videnie na strednú vzdialenosť a na blízko. Klinika nič nerieši, stále tvrdia, že sa to upraví. Už je objednaná na vyšetrenie inde tak uvidíme.
Čo ma tiež zarazilo je príbeh, ktorý niekedy tu niekde koloval, kde baba vychvaľovala iclinic, lebo jej na dvoch pracoviskách povedali, že nie je vhodný kandidát na laser, kvôli hrúbke rohovky, ale tu jej to v pohode spravili. To ale neznamená, že vedia spraviť to čo inde nie, ale že sa púšťajú do operácií absolútne riskantných a pochybujem, že pacienta poučili o budúcich rizikách z toho plynúcich. A toto je ďalšia vec, to informovanie pacienta, vyššie spomínaná mamka z predoperačných vyšetrení nadobudla dojem, že tam príde 10 min. posedí v ambulancii a druhý deň bude vidieť ako jastrab. Keby si to nenaštudovala na nete tak by absolútne nevedela do čoho ide.

danielka1218
10. sep 2021

@srdiecko117 Ahoj, ja som tam bola na operacii pretoze som zle videla do dialky, vsetko super ci uz doktorka alebo sestricka😊 nemam co vytknut bola som v lete 2019

srdiecko117
autor
11. sep 2021

@danielka1218 môžem sa spýtať ktorý typ operacie ste mali?

anjelik9993
11. sep 2021

ahoj, ja som bola, ale v BA, termín mi dali, prišla som, urobili predoperačné a oznámili, že sa mám pripraviť, ked prídem na rad, tak ma operuju, takže som nemohla ani stresovať a proste to išlo.. na vyšetrení sme sa bavili s doktorom, ktorú metodu by som chcela a on mi tiež odporučil tu, takže som sla metodou Relexsmile, operácia v pohode, musím všetko robiť, ako ti povedia.. prvé dni som videla rozmazane a bola som z toho na nervy, chcela som si nasadiť okuliare 😀 ale rýchlo sa to spravilo a je to super, ja som spokojná veľmi 🙂 a inak su tri pooperacné vyšetrenia, to ti daju termín.

maminatimka
11. sep 2021

@danielka1218
@anjelik9993 dievčatá akú ste mali dioptriu?

danielka1218
11. sep 2021

@srdiecko117 Presny nazov si uz nepamatam, ale mala som tu bolestivejsiu, teda operacia nebola bolestiva len par dni po nej bol dost extrem😄 ale nelutujem

danielka1218
11. sep 2021

@maminatimka ja som mala dioptriu 2

anjelik9993
13. sep 2021

@maminatimka ja som mala 3,5 a 4

kikinkiranr
21. dec 2021

@srdiecko117 ahoj, prosím ťa bola si na tej operácii? Ako si dopadla? Ja mám termín vyšetrenia 21.1. a ešte stále váham či ísť či neísť lebo čítam všelijaké recenzie na iClinic ale väčšina len v BA.

beba1222
16. jan 2022

@kikinkiranr nechoď k nim prosím!!!! 🙏 napíš mi mail. Napíšem ti moju skúsenosť rybanskaalzbeta3290@gmail.com

jarka225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz