Ibalgin a Brufen

15. máj 2022

ahojte, ked som dnes cca o 16:00 mala ibalgin, mozem si teraz vecer dat brufen? viem ze by sa tusim nemali rozdielne tabletky s rovnakym ucinkom kombinovat, preto sa radsen pytam, vdaka

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
15. máj 2022

@nurielka ale ibalgin by som teoreticky teda mohla znovu, ked aj v letaku to pisu?

petamich
15. máj 2022

davkovanie pre dospeleho pri Ibalgine 400 je 3-6 tabliet takze maximalne 1 tableta kazde 4 hodiny, takze teraz 20:00 si mozes dat dalsiu

simashima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
15. máj 2022

@simashima z tychto dvoch je to uplne jedno - obe obsahuju tu istu ucinnu latku takze ci si das napr. 400ku jedneho alebo druheho je jedno

tenerifka
15. máj 2022

Je to uplne rovnaky liek, len s inym nazvom/vyrobcom. Inak doporucujem skusit iba 200mg, mne to uplne staci, ked ma raz za cas boli hlava

autor
15. máj 2022

@tenerifka ja si to davam kvoli zubu, proste ukrutne bolesti z nicoho nic, a vzdy len ked si lahnem , alebo v noci ked idem spat. 10x za noc hore, zaspim za 10 minut som hore, postavim sa prejde do zaspim a znovu.. neviem ci mam zapal alebo ma chyta zapal okostnice, nakolko mam pokazeny jeden zub ktory mi maju trhat za dva tyzdne a zhoda nahod ma akurat z nicoho nic zacal boliet. pichanie pri oku, uchu, prava strana zubov, hore dole… prievan nemam, takze sa bojim ci to nezacalo nieco s tou okostnicou… nevladzem uz z tej bolesti

medeaa
15. máj 2022

Smer zubna pohotovost. Uvidis, ako sa ti ulavi, ked to budes mat za sebou. Ja by som urcite isla (aj som tak isla so zubom a najlepsie rozhodnutie, velka ulava a bolo vybavene). Drzim palce, zuby su svine, nenavidim ich 🙄😅.

ailiba
15. máj 2022

Je to ta ista ucinna latka, takze najskor kazde 4 hodiny.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tenerifka
15. máj 2022

Tak ako ti uz napisali, toto je pohotovostny stav, 2 tyzdne nevydrzis, Ibuprofen by sa nemal brat viac ako 5 dni za sebou