Hysteroskopia - skúsenosti

gabriela555
16. jún 2021

Ahojte, najde sa tu niekto komu v dohladnej dobe robili hysteroskopiu poprosim blizsie info. Dakujem krasne 😉

martinaju
16. jún 2021

@gabriela555 ja som bola v roku 2020 (apríl, august) čo by si potrebovala?
Ráno som prišla na jednodnovú kliniku. Išla som k lekárovi povedala základné info, so sestričkou vypísala papiere. Sestrička mi dala kanilu išla som na sálu uspali ma spravili čo bolo treba prebrali ma na izbe. Po 2 hodinach som išla domov. Bolesti ja osobne som mala po prebudeni takže mne dávali do žili ešte niečo od bolesti. Na druhý deň som si dala jedne flector ak to bolelo (v apríli) v auguste som už ani na druhý deň nebrala nič. Normálne som fungovala. V den hysteroskopie som ešte doma zaspala ale to bolo kvôli anasteze. Len doma so mnou musel niekto byt 24 hodin keby mi ostalo zle.

monkabohdalova
16. jún 2021

@gabriela555 ja november 2020, čo chcete vedieť?

janaakt
16. jún 2021

Ja som bola pred tyzdnom. Priala som, vyplnila papiere, uspali ma, zobudila som sa na prebudzacke. Od prichodu do odchodu som tam bola 1.5h. Odstranovali mi polyp, bolesti potom som nemala ziadne, len som qsi 5dni mierne spinila. Domov som isla po vlastnych a bez problemov fungovala normalne dalej.

janulka39
14. okt 2022

@gabriela555 mne robili tento týždeň v utorok

janie7
10. jan 2023

@janulka39 Ahoj, prosím ťa aj si mala polyp viditeľný na sone? Lebo, mne Dr. hysteroskopiu neodporúča keďže mám vraj luxusnú sliznicu maternice, no otehotnieť sa nedarí ani s najkvalitnejším embryom a už som zúfalá😢

sisa0011
29. jan 2023

@janie7 ahoj ty máš polyp a napriek tomu ti vložia embryo? Ja si ho musím najprv odstrániť až potom môžem ísť na Ket.

janie7
29. jan 2023

@sisa0011 Ahoj, nie, nie, to by si môj Dr. nikdy nedovolil. Ja mám vraj luxusnú sliznicu bez polypov a myómov, len mi vôbec vklady nevychádzajú. Môj Dr. nechce zasahovať do maternice, tak som sa pýtala v tejto téme či robili babám aj keď nemali viditeľný polyp hysteroskopiu. Lebo som mala konzultáciu s jedným vedúcim lekárom a ten mi vravel, že sa o tom môžme pobaviť, ale ma musí najskôr vyšetriť.

katy219
Autor odpoveď zmazal
Zobraz