Husté žlté hlieny bez choroby, ktoré sa úplne nedajú vyfúkať

4. júl 2023

Ahojte,
dnes ráno som sa zobudila a šla si vyfúkať sople (robím to tak stále), ale šli úplne žlté sople, ale nie som chorá, ani som neprekonala žiadnu infekciu. Už tri hodiny fúkam a stále idú husté sople, nemá to konca kraja... neviete z čoho to môže byť? Mám intolerancie a aj na lepok, ktorý som nedávno vysadila. Či to nemôže byť len nejaká reakcia? Ďakujem

msnesquik
4. júl 2023

No podla mna mas proste infekciu

autor
4. júl 2023

@msnesquik Ale bez akýchkoľvek iných príznakov? Proste len husté ťahavé hlieny z nosa?

lenka93542
4. júl 2023

Hentaky hustý sopel som mala keď som sa nakazila od syna .....mal moraxellu ...no aj 2 týždne som to nevedela vysmrkat

deedol
4. júl 2023

mala som, bola to nejaka bakteria v nose, inak ziadne ine priznaky. pomohol pamycon. tiez syn zrejme doniesol zo skolky.

hanka_se
4. júl 2023

ja toto mavam ked sa mi zhorsi pelova alergia napriklad. Najlepsi pomocnik je konvicka na preplach

autor
4. júl 2023

@lenka93542 Prosím a brala si na to niečo? Neviem či mám ísť s tým k doktorke, keď ma nič nebolí ani nemám iné príznaky...

msnesquik
4. júl 2023

Ja som mala uz rozne sragory od dcery zo skolky, aj ked som mala strasne zelene sople, tak mi nic z vyteru nevyslo 🙈 ono to prejde aj same, ale asi to bude dlhsie trvat...asi by som pockala par dni a podla nasledujuceho vyvoja potom bud doliecila alebo isla na vyter...farebny sopel nerovna sa vzdy bakteria, tu farbu sposobuje rozpad bielych krviniek, ktore tam idu bojovat s nejakym patogenom, to moze byt aj virus

lenka93542
4. júl 2023

Môj syn na to len atb ..ja som stým bojovala bez atb ...
Tiež si myslím ze by bola super konvička...
A vyplachovat slanou vodou ...
Chod na vyter uvidis ...co tam máš...najlepší spôsob ako to zistiť

autor
4. júl 2023

@msnesquik ďakujem krásne 🙂

autor
4. júl 2023

@lenka93542 ďakujem, spravím to 🙂

mooonika1975
4. júl 2023

áno, môžeš mať infekt , prekonaný, alebo zabudnutá baktéria, ktorá ti toto spôsobi, treba vyplachovať a ak sa skomplikuje, tak šup lekár

lenka93542
4. júl 2023

Není zač čím skôr to podchytis tým lepšie

enoula
4. júl 2023

Inhalator nemate? Striekat vincentku ci podobnu vodu

autor
4. júl 2023

@enoula mám kanvičku a nosový sprej s morskou vodou, to môžem?

enoula
4. júl 2023

Jasne ... Kym nie su hlieny zelené a nic ine ti nie je, tak dr netreba. Vies aj samato podchytiť a preliecit

januska20
4. júl 2023

Konvička je úžasná vec- konvičkuj