Hudba v hlave

abcd547
26. sep 2020

Ahojte baby, mam taky problem, neviem ci mi si ce niekdo z vas poradi, ale ak by aj niekto z vas mal nejake skusenosti ale zazitky, budem rada za kazdu info.
Takze k veci: posledny tak rok,dva sa mi stava ze mi dost casto v hlave hra nejaka hudba :D viem ze to znie divne ale napr. ked rano stanem prve co pocujem je nejaka pesnicka v hlave, a za chvilu zase ina, potom zase ina a takto to ide stale dokola.
Najprv som si myslela ze to casom prejde ze mam asi iba nejake obdobie, ale uz to trva naozaj dost dlhu dobu a ja sa pomaly zacinam obavat ze to signalizuje nejaku dusevnu poruchu alebo nieco podobne :(
Viem ze to je mozno podla vas prkotina,ale mne uz to naozaj zacina liezt na hlavu trosicku a uz neviem co s tym.
Mate niektora s takymto niecim podobnu skusenost??

volterra
26. sep 2020

Vygoogli si " usny cerv" , " hudobny cervik" prip, ak ovladas anglictinu " music worm " ear worms in head" Je to uplne normalne.

caroline_
26. sep 2020

ja to mam tiez, a niekedy mi len tak z nicoho nic zacnu hrat detske pesnicky... mam 23 a dieta nemam ani take pesnicky nepocuvam...alebo obcas ludovky...no proste sibnuta :D