Hrozná bolesť hlavy

lucia851
21. nov 2021

Už 3 deň má strašne boli hlava ani tabletky od bolesti mi nepomáhaju. Boli vás tiež niektorú už tak hrozne a niekoľko dní hlava? Co to je z čoho?

ovaaa
21. nov 2021

Mala som pri začínajúcej korone.

lucia851
autor
21. nov 2021

@ovaaa sa otestujem pre istotu

kristincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonym0001
21. nov 2021

@lucia851 magnezium beries? Ak nie, zacni brat 2-3 tab denne. Alebo zvys davku, ak beries.

lucia851
autor
21. nov 2021

@anonym0001 neberiem ale ja užívam lieky na tlak a teraz posledné dva dni mam nízky tlak, a keby som si dala magnézium tak mi už úplne padne tlak

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia851
autor
21. nov 2021

@viestta asi nie. Ale mam pocit ze už má jebne tak ma boli hlava a nič mi nepomáha

jaja20
21. nov 2021

@lucia851 Kolegyňa,keď mala covid,tak vraj mala také strašné bolesti hlavy,že by najradšej bola vyskočila z okna...

bimbambom
21. nov 2021

Mne sa tak začal , len bolesť hlavy a únava . Po dvoch týždňoch nastalo peklo . Radšej si urob test , ale ten domáci , alebo antigen neviem či to zachytí. Ja som bezpríznaková bola na PCR a ten mi ukázal

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia851
autor
21. nov 2021

@viestta nevysadila, ja som si ich dávala. Len som sa pýtala na tu bolesť hlavy ci to nemôže byť z tých antibiotik

lucia851
autor
21. nov 2021

@bimbambom kovid nemám, už som sa testovala 2 krát behom týždňa aj dnes

heleninamama
21. nov 2021

@lucia851 Ješ lieky hlava nehlava, stále si chorá,, navyše roky berieš aj antidepresíva, preto Ti bežné lieky od bolesti nezaberajú.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamilkak
21. nov 2021

@lucia851 ja to iste

veronice
21. nov 2021

@lucia851 ja som silny migrenik a dost citliva na pocasie a posledne 2-3 dni je to des.. Takze skor by som to k tomu pripisala... Supni si magnezko, zapi nejake analgetikum kavou, lahni do tmavej vyvetranej miestnosti so studenym obkladom na hlave a skus sa vyspat....drzim palce nech si zas rychlo fit 🍀

lucia851
autor
21. nov 2021

@heleninamama ja nejem lieky hlava nehlava, čo trepes. Normálne užívam lieky co mam a teraz antibiotika lebo som mala laryngitidu. A antidepresiva co sa čudujem ze beriem, sa dlhé roky liečim na úzkosť no depresívne poruchu.

lucia851
autor
21. nov 2021

@veronice ďakujem, takže dobre vedieť keď ti si migrénu a tiež ta boli hlava teraz. Dala som si magnézium a nalgesin ale ide mi aj tak hlava prasknúť. Ešte mám aj menzes od dnes. A tlak nízky a tep ani nehovorim. Ja mávam tep okolo 100 a teraz mam ledva 55.

veronice
21. nov 2021

@lucia851 no tak to mas dobre kombo este aj s menzesom 🙈 chuda, uplne viem ako sa citis.. Ten trik so zapitim tabletky s kavou mi poradila moja neurologicka - znasobuje to ucinok tabletky. A inak tym ze ti este aj menzes prisiel mohlo by pomoct aj doplnit zelezo. To mi tiez pomahalo pri tomto kombe ze pocasie+menzes =migrena. No a vela vela vody pi. Aspon 3 litre ked mas taketo stavy

lucia851
autor
21. nov 2021

@veronice dávam si aj železo. Cítim sa hrozne, už 3 deň mám migrénu a dnes je to otras

heleninamama
21. nov 2021

@veronice
@lucia851 Migrenici berú triptany po konzultácii s neurológom. Bežné analgetiká im nezaberajú. A mnohé lieky sa vzájomne neznášajú a potom strácajú účinok.
Dlhoročnému psychiatrickému pacientovi by mal lieky od bolesti hlavy dávať zásadne neurológ, ktorý pozná jeho zdravotný stav a vie, co všetko berie. Určite by som sa neriadila radami žien na internete. Bežnému, inak zdravému človeku, taký Ibalgin s kávou pomôže, Tebe nemusí.
A magnézium znižuje tlak, čiže často skôr uškodií ako pomôže.

veronice
21. nov 2021

@heleninamama ano, toto ovladam, na migreny som sledovana uz 20 rokov a mimo tehotenstva beriem triptany lebo ano, bezne analgetika mi nezaberaju. Poznam vsak tu bezradnost pri niekolkodnovej neskuticnej bolesti... Clovek si proste chce konecne ulavit.... Ak si tiez migrenik ktory zazil aspon jednu migrenu trvajucu viac ako 24 hodin, tak to tiez chapes... To ze je autorka psychiatricky pacient v uvodnom prispevku nebolo spomenute.

lucia851
autor
21. nov 2021

@heleninamama ja nemávam migrény, a keď áno tak raz za rok

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia851
autor
21. nov 2021

@hazelgracegus keď máš migrénu bývaš aj taka ospala a moce sa ti hlava?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz