Hrčka pri kľúčnej kosti

jessinocka
15. dec 2017

Ahojte, nemate niekto skusenost s hrckou pri klucnej kosti? Pripada mi to ako kostenny vyrastok alebo zhrubnuta chrupavka na konci klucnej kosti, smerom do stredu hrudnika, je to tvrde, nepohyblive a iba o trosicku vacsie ako na druhej klucnej kosti, max o 1cm vacsie. Mali ste to niekto? Velmi casto a dlho som zatazovala tu stranu nosenim deti, tak neviem ci to mam take preto alebo je to nejaky problem. Nechcem zbytocne plasit u dr pred sviatkami. Ak niekto mate s tym skusenosti, dajte vediet.

katharines
15. dec 2017

No, ja na tvojom mieste by som k tomu dr. zasla

zuzugal
15. dec 2017

Ak je to nepohyblive, treba zajst k dr nech to pozrie,nech mas klud 🙂

peppita
15. dec 2017

jasne, ze doktor, moze ti byt hocico, ja som mala vyrastok, ale pri klucnej som mala hrcky z infekcnych chorob

deti95060810
15. dec 2017

jasné že treba ísť k lekárovi, aj keď nemusíš do sviatkov ak nemáš bolesti....😉

jessinocka
autor
15. dec 2017

Ok, tak pojdem, hadam ma nezvozi, ze chodim s blbostami 😀

kickac
26. mar 2018

Dobrý deň, mám to isté. Čo vám na to povedal dr?

lenadka
26. mar 2018

@kickac neodpovie ti, autorka otázky už nemá účet na modrom koníku.

katharines
26. mar 2018

@kickac no hrcka nie je dobra. Vacsinou to znaci vaznu diagnozu, zial. Preto, ak mas taku hrcku, utekaj k lekarovi.

zuzugal
27. mar 2018

Dobry, nic mam to uz roky stale je to rovnake, je to len podkozny tuk..u mna aspon...zajdi si k dr pre svoj pokoj...ja som bola tiez...

ingrid56
27. mar 2018

Ja ju mám v krku pod štítnou a z histológie vyšlo, že je to uzlina. Určite radšej zájdite k dr. , nech vás pošle za odborníkom na odber 😉

kickac
4. apr 2018

Vdaka. Bola som, dr povedala ze to mam sledovat mesiac a uvidime, ze to moze byt opuchnuty klb pri klucnej kosti

katharines
4. apr 2018

@kickac dakujem za info, nech vsetko dobre dopadne.