Hrčka pod semenníkom

pavelxl
13. feb 2021

Zdravim... už nejaky čas (asi 3 roky) mam pod semenikom na lavej strane nejaky hrbol,či hrčku... často masturbujem,tak pochybujem zeby som mal rakovinu.. može to byt z časteho masturbovania? niekedy aj 2-3x denne masturbujem..mozno to znie akoze si robim srandu,ale nerobim..semenik ma neboli neje tuhy ani zvačseny.. hrbol ma asi 5mm.. čo to može byt a z čoho.. Dakujem

pavelxl
autor
13. feb 2021

@meluela hanbim sa ist k urologovy... mam vyrazky na penise male... a neda sa ich zbavit len tak,este si pomysli ze sa neumyvam

meluela
13. feb 2021

@pavelxl neboj, oni su zvyknuti na vselico 🙂 s vyrazkami ku koznemu, oni riesia aj pohlavne prenosne choroby. To budu asi nejake molusky, v horsom pripade genitalne bradavice ... asi by bolo dobre to preliecit nech to neposuvas dalej.

h2
13. feb 2021

@pavelxl No tak sa hanbi aj naďalej a ak to, nebodaj, bude tá rakovina, tak dáš pravý zmysel slovnému spojeniu "umrel od hanby". 🤦🏻‍♀️

andreatytler
14. feb 2021

Dalsi chlap co potrebuje publikum k svojej masturbacii alebo si si zalozil novy nick?
https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/som-zavisly-na-masturbacii/