Hrčka na temene hlavy

zuz0909
14. máj 2024

Dobrý večer , dnes som si našla vzadu na temene hlavy hrčku boli to aj keď sa toho dotknem hlava ma boli už 3 deň vkuse len na tej strane kde mám hrcku + nemám menštruáciu uz dlho ,riešim to už dlho a však budem musieť zmeniť gynekológa lebo sa nevieme k ničomu dopracovať.Mám často kŕče v bruchu ,tlaky ,som unavená často výsledky z Gynekológie mám v poriadku aj štítnu žľazu mám okej aj sono prsníkov mám vporiadku .Zajtra idem k mojej Dr.Viete mi niekto povedať Vás názor čo by to mohlo byt stou menštruáciou a tá Hrčka ? Ďakujem

deedol
14. máj 2024

bolava hrcka moze byt zvacsena uzlina. nemas pocit, ze na teba ide nejaka viroza?

zuz0909
autor
14. máj 2024

@deedol no v nedeľu poobede som si išla ľahnúť unavená a o hodinu som sa zobudila akoby chorá že mi bola zima svalstvo ma bolelo teplotu som mala nízku len 37,3 nekašlala som ani nič iné dala som si paralen čaj a do rana mi to prešlo len bolesť hlavy ma neprešla doteraz

danyelia
14. máj 2024

Ahoj, vážne sú skôr tvrdé, nebolestivé a nepohyblivé hrčky, keď dr niečo nebude zdať, mala by Ťa objednať na odber krvi a ultrazvuk tej hrčky...

deedol
14. máj 2024

@zuz0909 moze byt z toho, mala som nieco podobne minuly tyzden vratane zvacsenych a bolestivych uzlin. Mali by sa postupne zmensovat a prestavat boliet. Mna prestali boliet cca po tyzdni (boleli pri dotyku ako modrina, ale vedela som, ze som sa tam neudrela) a zvacsene ich mam este stale, ale uz sa zmensuju. Bola som pre istotu na sono sukromne. A si doma a liecis sa? Ja som bola par dni uplne odpalena, tiez ziadny sopel kasrl, len bolest celeho tela ako pri chripke