Hrčka na ramene, ktorá je tvrdá ako kosť

jaja222893
2. mar 2021

Ahojte chcem sa opýtať našla som si hrčku na ramene je tvrdá ako kosť. Lepšie povedané ako keby to vytrcalo z kosti. K doktorovi som objednaná ale až na budúci týždeň. Má niekto skúsenosť čo by to mohlo byt ? Pred týždňom som zdvihala ťažké veci a vlastne hrčku evidujem asi 3-4 dni neboli a je strašne tvrdá. Občas má boli chrbát medzi lopatkami a pod lopatkou na tejpravej strane. Tak či náhodou nemá niekto skúsenosť lebo má chytá panika a strach podľa toho čo som našla na internete a kým pôjdem k lekárovi sa zbláznim. Ďakujem pekne a pekný zvyšok večera 😊

baboadel
2. mar 2021
jaja222893
autor
2. mar 2021

@baboadel ďakujem ale tam píše že to je mäkké ale moja je naozaj tvrdá ako kosť. A neboli na stlačenie ako keby som normálnu kosť na ruke stlačila ani to necítim.

baboadel
2. mar 2021

@jaja222893 známa mala takú tukovú hrčku na ruke, bolo to tvrdé aj na pohmat, tiež ju to dlho nebolelo iba neskôr, keď si o to zavadila pri práci, tak ma napadlo že by to bolo ono.

jaja222893
autor
2. mar 2021

@baboadel super ďakujem to má trošku ukludnilo 🙏😊

baboadel
2. mar 2021

@jaja222893 na budúci týždeň lekár určí čo to môže byť, viem že človek pri možnosti toľkých diagnóz môže myslieť aj na to horšie, tak držím palce.

mijunik
2. mar 2021

@jaja222893 možno by to mohol byť ganglióm

dejna26
3. mar 2021

Známa mala presne na tom istom mieste tvrdú hrčku. Nakoniec keď to chirurg rozrezal, tak z toho vraj vytieklo strašne veľa hnisu.

jaja222893
autor
3. mar 2021

@dejna26 vážne ? Super lebo naozaj na internete som sa nevedela k ničomu dopátrať kým by to bolo len to tak by som bola strašne šťastná. Ďakujem

jaja222893
autor
3. mar 2021

@dejna26 ešte by som sa chcela opýtať bolela ju ta hrčka alebo si ju najprv ani nevšimla ?