Hrča v krku pri preglgnutí

michaella94
31. dec 2018

ahojte...muzovi sa pred par dnami urbila hrca a citi ju v krku ked preglgne...on samozrejme sa docital na nete a kadejakych diagnozach...asi pred 2 tyzdnami ho seklo v krku a aj ked som mu kazala to nejak liecit kaslal na to...pocula som ze vraj moze byt ta hrca ked sekne v krku je to pravda? popripade ako si moze liecit to seknutie v krku? samozrejme k dr ani za toho pana....dakujem 🙂

danielahamar
31. dec 2018

tak nech číta dalej, aspoň pôjde k mudr. ak je to až tak zlé, mne väčšinou pomáha zaviazať krk, aby sa mi moc nehýbal a hrča je tuším nejaký zápal, či tak nejako, takže pomohol by mu guajacuran a niečo od zápalu

fjury
31. dec 2018

@michaella94 ja som si hmatal hrcu na krku najprv mesiac v pohode neriešil som, ale par dny do zadu otupne bolesti v krku pod sankou tak som išiel k doktorke a mam zapal v hrdle a zdurenu uzlinu a teraz beriem ATB

michaella94
autor
31. dec 2018

@fjury on si ju nahmatat nevie lebo ju akoby v hrdle....posielam ho k dr ale to je snim katastroooooofa

fjury
31. dec 2018

@michaella94 odkladal som to a teraz trpím v bolestiach , za tu chvíľku sa ísť presvedčiť k obchodnému to stojí za to

danielahamar
31. dec 2018

@michaella94 však mu zasviet do hrdla vylankou a hneď budeš vedieť ci je to mandla

michaella94
autor
31. dec 2018

@danielahamar skúsim sa pozrie len on hovorí že to je dosť nízko že ani sám si tam nič nevidí...v každom prípade ho nejak dokopem k dr

danielahamar
31. dec 2018

@michaella94 ešte ma napadlo, aj na niečo alergia, neviem ci štítna je takto nahmatatelna?

arabela55
28. apr 2024

@michaella94 zd byravim , prosím vás čo to nakoniec bolo aká príčina, prišli ste na to? Ďakujem