Hrča na chrbte

simona966
12. nov 2023

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či s tým nemal niekto skúsenosť samozrejme budem to riešiť s doktorom ... Všimla som si to pred pár mesiacmi potom to zmizlo a teraz znova ... Našla som si na chrbte na spodnej časti ako ku krížom hrču ... Nieje ani tvrdá ako kosť , a nieje to ani pohyblivé je to skôr ako opuch , naši mi to všetci doma videli tvrdia že by to všetko bolo spôsobené s chrbticou a bolesťou že tam môže mať nejaký sval buď natiahnutý alebo neviem ako to opísať ... Ale bojím sa naplasilo ma to

ariannazara
12. nov 2023

Aj ja to tak mam už dlhodobo. Sa mi zdá ze raz keď som tancovala z mužom som sa buchta do rohu skrinky a odvtedy to mam opuchnuté už je to asi 3 roky spat a podla mňa už to tak budem mat navždy 😆 videla to aj doktorka aj fyzio a nič nikto nevie poradiť ze už to asi tak bude

marcellka32
12. nov 2023

Lipom?

miamia04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona966
autor
12. nov 2023

@miamia04
@miamia04 a manžel to mal ako? bol okom viditeľný lebo mne len keď sa dotknú to cítiť inak není vidno tá hrca

miamia04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona966
autor
12. nov 2023

@miamia04 mne to nevidno ale len cítiť pri dotknutí

mamina7070
12. nov 2023

@simona966 to su lipomy za polatok si mozes dat vybrat na chirurgii ak ti prekaza je to esteticka zalezitost

miamia04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibg
26. jan 2024

@simona966 zdravím chxem sa spýtať ako ste dopadli? Riešili ste to? Ja som si našla na krku takú pri krčnej chrbtici na svale. Bola som si istá že je to uzlina ale na sone povedali že to uzlina nieje a uzlina je malinká a je to tukové.