Hrbolček na hlavičke bábätka

5. mar 2021

Ahojte, zistila som, ze syncek ma na hlavicke taky jemny ako keby hrbolcek, taky skok, ked ho pohladkam po hlavicke tak to citim, a teda aj na foto z nejakeho uhla to je vidno .... syncek ma 11 mesiacov. Nema to po buchnuti, ani to neni zacervenane nic. Co myslite? Mate skusenost? Prikladam aj foto ....

fiafia
5. mar 2021

Presne takto vyzerá hrbolcek ale na chrbte mojej dcérky. Som zvedavá na odpovede. My sme boli pár x na sono no nič dokopy sme sa nedozvedeli. Na kontrolu sa nám kôli situácii nedarí dostať.

autor
5. mar 2021

@fiafia mna napada iba, ze este nema fontanelu asi zrastenu, ci ti nie je tym, ale tak neviem, no rozculuje ma to, ze to tam stale ma .... ale nema to ani cervene nijake .... ze proste nieco, co tam dlhodobo ma

fiafia
5. mar 2021

Viem,tiež mám rovnaké pocity a jednoznačná odpoveď nieje. Mne povedali,že to nieje nič patologické ale zároveň nepovedali čo to je 🤔 moja to má ako 2€ možno dačo vacsie

autor
5. mar 2021

@fiafia ahaaa, no a na chrbte byvaju nejake take hrbolceky? Citala si, ci nieco take byva? Ja som to posielala aj doktorke a podla foto povedala, ze jej to dojde ako klasicke kostnatenie osifikacue lebecnych svov .... ale ze na poradni to este pozrie dodatocne

fiafia
5. mar 2021

Niekde som mala o Tom aj diskusiu s fotkou. Ma to medzi lopatkami. Nieje to mäkké ako podkožný tuk, nehýbe sa to, nieje to sfarbené, neboli ju to. Pozerali to snáď 3 doktorky ale odpoveď neviem 🤔 sledovali nás á 2tyzdne kým sa to s koronou neskomplikovalo aj u nás v nemocnici. Neviem kedy sa tam dostaneme

autor
5. mar 2021

@fiafia tak asi idealne by bolo nejake ct alebo magneticku, ked sonom nezistili nic