Hospitalizácia na vlastnú žiadosť

kompiska
26. júl 2024

Ahojte prosím Vás máte niekto skúsenosť s tým že ste sa samé u doktora vypýtali do nemocnice?
Mám totiž už dlho problémy s hlavou, už mi aj určili diagnózu. Som doma už 5mesiacov a už niekoľko liekov mi vyskúšali ale stále sa stav nelepší práveže mám pocit že sa horší. Neurologička mi dáva len lieky a stále žiadna zmena. Keďže som tak dlho PN musím chodiť aj obvodnému na kontroly a ten mi povedala že sa diviť že má ešte neposlali do nemocnice na kompletné vyšetrenia a infúzie že už to dlho trvá bez pozitívnej zmeny a že pri najbližšej kontrole u neurologičky mám povedať aby ma poslali do nemocnice na hospitalizáciu a vyšetrenia.
Prosím Vás máte niekto skúsenosť s tým že ste sa sama pýtala. Dá sa ti?
Ďakujem za odpovede

pribinak
26. júl 2024

@kompiska veď vyskúšaj, normálne povedz, že chceš ísť na hospitalizáciu, že nevidíš žiadny pokrok v liečbe

kacena4
26. júl 2024

pytat sa mozes otazka je ci ti vyhovie

mamina7070
26. júl 2024

@kompiska a aku dignozu ti urcili ?

janinah
26. júl 2024

Vyšetrenie môžeš pohodlné absolvovať z domu...ortopédia.MR.rtg...mas to už?

kompiska
autor
26. júl 2024

@mamina7070 v zadnom mozgu ako sa spájajú centra zraku, sluchu, pohybu.... Tak poškodenie tých nervových zakonceni

kompiska
autor
26. júl 2024

@janinah áno všetky vyšetrenia mám aj diagnózu mám ale tam ide skôr o tu liečbu.

mamina7070
26. júl 2024

@kompiska skus mozno skor odfotit spravu bez osobnych udajov s tou diagnozou

mamina7070
26. júl 2024

a ake mas lieky? lebo to neni len tak ze povies hospitalizujte ma ak je tvoja diagnoza liecitelna beznou liecbou tabletami