Horúčky, vysoký tep a extrasystoly

20. sep 2022

Ahojte od vecera mam horučky , mam asi nejaky virus covid to nieje no začalo mi preskakovat srdce parkrat za hodinu .čital som že ide o extrasystoly.. a este ako mam teplotu 39 tak mam aj vyssi tep .. to je asi sposobene tym že telo s niecim bojuje. Len sa chcem opytat či su tie extrasystoly nebezpecne a ci to môže byt len kvoli terajšej zataži srdca?

iwesska
20. sep 2022

Nie su nebezpecne,pri horucke normalne,neriesit.

patus_2
20. sep 2022

Mala som pocas a po kovide. Skús si dať magnézium, mne to zabralo. Ak by sa to zhoršovalo alebo by sa ti niečo nezdalo, radšej zavolaj lekárovi.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska53
20. sep 2022

Mala som to pri chripke, co som mala v 2018 a 2019.. teplota cez 38, extremne rychly tepna aj extrasystoly castejsie ako obvykle.

autor
20. sep 2022

@siska53 a ako? Kedy Vam to prešlo?? Mne aj tu teplotu sa komplikovane zraža…

simca06022011
20. sep 2022

ked som chora ani nemusim mat teplotu a tep mi ide do vysok... detto aj tlak sa mi zvysi... a busenie srdca a preskakovanie mam vzdy, napr. aj pri zapalenom hrdle ked som fakt chora. Cize treba sa vyliecit a prejde to. Mna napr. prakticka prvykrat poslala aj k srdciarovi, potom mi robila ona aj ekg pre istotu ked sa mi to znovu stalo (po chorobe samozjreme) a vsetko ok. cize lekarke by som to spomenula, ale inak nestresuj sa este viac.

siska53
20. sep 2022

Asi 2-3, dni to trvalo, potom klesla teplota a bolo dobre.. uz som sa len doliecila. To nebyva len pri kovide, vtedy sme kovid este nepoznali.. nebolo to nic prijemne, ale prezila som to..

sussana29
20. sep 2022

Mala som to isté pred týždňom. Keď mi vystúpila teplota tak aj každý piaty úder bola extrasystola. Keď mi skončili teploty skončili aj extrasystoly. Ja mám však Covid. Nemali by byť nebezpečné.

xxl22
12. okt 2022

a aky mas tep? pri teplote je to normalne

autor
12. okt 2022

@xxl22 uz som to prekonal , vedel som ze pri horucke je vyssi tep ale tie extrasystoly som sa bal, ale ako odisla chripka odisli aj extrasystoly .. 🙂