Horúčka a bolesť chrbta

simi82
29. júl 2024

Ahojte boli sme na kúpalisku predvčerom , pred vstupom do bazéna som sa osprchovala vodou bola dosť studená plus som mala nanuk ku káve. Odvčera mi začala zvýšená teplota , bolo mi zle od žalúdka ale hlavne má boli cely chrbát v driekovej časti. Mám problémy s platničkami , chodím pravidelne na fyzio a cvičím. Počas dňa bola teplota kolem 37.5, potom 38, v noci som mala už 39 a dnes ráno 39,5... bolela má neskutočne hlava ale hlavne ten chrbát , bolo to neznesiteľne. Dávam si ibuprofen , konečne mi odvčera teochu zabral a zrazila sa mi teplota na 37,4. Chrbát bolí však stále . Myslite , že to môže byť od chrbta ? Nejaký zápal , napr. Kvôli tej studenej vode ? Som momentálne mimo Sk, c lietadle bola tiež klíma silná , tak neviem že či to je prechladnutie alebo čo , lebo okrem horúčky a týchto bolesti mi nieje nič ....

simsalabim
29. júl 2024

@simi82 hocico to moze byt, aj covid. Mam starsiu kamaratku - 80nicku, stretavame sa na plavarni a vzdy spolu vela rozpravame. A ta mala pri covide vzdy iba strasnu bolest chrbta, ze sa ani hybat nevedala a teplotu. Nic ine. Od objavenia covidu uz 4x.

simi82
autor
29. júl 2024

@simsalabim bohvie čo to je asi si urobím test, konečne sa citim lepšie a zrazila som teplotu na 37,4 tak snáď to prejde lebo keď sme mali doma covid tak za 3-4 dni bol prec

sisamisaaa
29. júl 2024

Do nemocnice... Kamoška mala zápal obličiek treba aspoň vyšetriť

simi82
autor
29. júl 2024

@sisamisaaa tak toto ma nenapadlo , lebo aj naposledy keď som bola chorá a mala horúčky a žalúdok pokazený bolel ma extrémne chrbát v tej driekovej časti keďže mám poškodenú platničku už vSe roka a chodím na to fyzio . Ale to by som asi inak cítila ? Na wecku je všetko v poriadku

sisamisaaa
29. júl 2024

@simi82 áno ona mala týždeň teploty a hnačky a bolel ju žalúdok...

mmoonna
29. júl 2024

@simi82 tiež ma napadli obličky

taktotedanie
29. júl 2024

@simi82 urobila by som na tvojom mieste covid test

simi82
autor
29. júl 2024

@taktotedanie covid to nieje , ešte má napadlo že som mala pred 4 týždňami kliešťa, že či to nemôže mat nejaký súvis ...

taktotedanie
29. júl 2024

@simi82 mas vyrazku?

simi82
autor
30. júl 2024

@taktotedanie mala som vysyp ako zihlavka po nohách a rukách ale ja aom aj atopik takze to mohlo byt aj z toho alebo zo slnka to bolo pred týždňom a pól a twraz tieto horúčky a dnes minuz je dobre akoby to proste zmizlo... už som sa objednala na otestovanie že či nahodou to nemôže byt encefalitída alebo čosi nemám v sebe