Homeopatiká na vypadávanie vlasov po pôrode

chavierka
1. feb 2012

Pomohli Vám nejaké homeopatiká na vypadávanie vlasov po pôrode?Pretože mi nepomáhajú ani dlhodobé užívania vitamínov tipu revalid a pod....ani kamarátkam. Chcela som vyskúšať teda ešte homeopatiká, ale neviem ktoré, je ich viac...
http://homeopatie-vilcakul.cz/homeopatie/homeop...

annaopialova
1. feb 2012

ahoj ak kojis tak ti budu padat stale az ked prestanes kojit tak aj vlasy sa ustanu mne prestali az ked som prestala kojit brala som vitaminy ale nepomohlo

chavierka
autor
3. feb 2012

@annaopialova už nekojím a vlasy stále a stále padajú.....

ikke
3. feb 2012

takmer kazdej z nas padaju vlasy zhruba medzi 3. a 8. mesiacom po porode, v tomto obdobi sa to naozaj neoplati riesit. a je uplne jedno, ci kojis alebo si nikdy nekojila. pri kojeni to moze trvat este dlhsie.
daj si do vyhladavaca vypadavanie vlasov po porode, najdes niekolko tem...
😉

annaopialova
3. feb 2012

@chavierka tak mozno je to nieco ine a kolko nekojis lebo ono to hned nejde nevie kedy presne a po akom case mi prestali padat aj telo sa ti musi prisposobit lebo vlastne tie hormony ked kojis ovplivnuju vlas pozeram na obrazok mas ozaj krasne vlasy

chavierka
autor
3. feb 2012

@annaopialova díky za vlasy....no jasom kojila len chvilku, mesiac.od vtedy som jedla vitamínky....no nepomáhali, musim zrejme čakať...len som chcela vyskúšať ešte homeopatiká

annaopialova
3. feb 2012

homeopatika su na prirodnej bazy ale slabe ked som cakala samka bolelo ma hrdlo a kupila som si homeo a vobec mi nepomahalo musela so si ist kupit nieco silnejsie skus daky extrat zo zihlavy alebo z brezy a vtieraj si to do korienkou