Homeopatiká na herpes

nanka888
15. sep 2021

Mavam velmi casto herpes a bohuzial ani liecba od imunologa velmi nezabera... Jedine homeopatika som este neskusala. Viete mi poradit ktore su na herpesy najlepsie?Dakujem

janinah
15. sep 2021

Žiadne,škoda peňazí.

sara07
15. sep 2021

mast ti neporadím lebo ja herpes liečim vysušim slivovicou alebo alkoholom, ked je chrasta na doliečenie natrem sudocremom a za dva až tri dni vyhojené bez jazvy
ale ked sa necitim ok tak si dám osciccocolum a nemám vyhadzané 3 -5 herpesov naraz ale len jeden alebo vôbec
to ja pri každej chripke, angine, nachladnutí hned som bola vyhadzana cela , nič iné okrem nové okrem prirodných sirupov nemám a toto dlhšie mám stale doma

sara07
15. sep 2021

@janinah no mna ked synator rozhryzol pre zle priloženie - nebolo čas na prvorodičku žial - tak jediné čo mi zabralo a vyhojilo a menej to bolelo bola prave homeo mast a to som nevedela že je takže placebo to ako nebolo to som len dodatočne prišla na to cicaderma sa vola a to som ako vzoriek mala habadej
odvtedy som zmenila nazor

janinah
15. sep 2021

@sara07 okrem homeo masti si použila pred ňou konkretne čo a nezabralo to?

evuska135
15. sep 2021

@nanka888 ja by som mozno preliecila zaludok. Mne sa robili vtedy pripadne zvysit vitaminy b,c. Homeopatika pomahaju len do urcitej doby na chvilku.

sara07
15. sep 2021

@janinah to 11 r.do zadu ako všetky ti nepoviem , to boli časy ked sa vzorky dávali a dostavali sme také dva kufriky v pôrodnici a tie boli plné vzoriek
betadent si pamätám ten som potom na zadok ešte využivala , od weledy bolo čo som bola ako sklamana aj kremami ale pasty detské maju špičkové
a toto som sama nevedela len som potom zhanala nove balenie a v lekarni ma upozronili

sara07
15. sep 2021

@evuska135 nesuhlasim , ako nie su všemožné ale je rozdiel mat jeden a mat ich 5 naraz okolo ust
vitaminy B, D, C a zinok mám pravidelne, žaludok je ok pri stravovaní čo máme
nech skusi a uvidí čo jej sadne

eestimlha
15. sep 2021

Mala som cely zivot od detstva casto herpesy (opary). Uz ich nemam cca 2r, ked som pri poslednom herpese dlhsiu dobu uzivala lyzin https://www.najlekaren.eu/lyzin-1-000-mg-so-zin... https://www.jamieson.sk/sk/lyzin-nenahraditelna... K tomu dostatok vitaminov C, D, B komplex a Zinok. Od uzivania lyzinu sa mi herpesy nevratili. Ked som mala herpes, vzdy som si na neho nalepila naplast Compeed na herpesy. Ak chces riesit herpesy homeopaticky, tak odporucam kontaktovat skuseneneho a certifikovaneho homeopata, clena Slovenskej komory homeopatov https://komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov/

evuska135
16. sep 2021

@sara07
Tak nikto tu nepisal o 5 herpesoch. Ja som vedela mat aj 2.
Tiez som si myslela ze to nemoze byt a bolo. Zmenila som styl stravovania, vylucila napriklad mlieko ktore mi robilo problemy a hla ziadny herpes nemavam. A ked nahodou, 3 dni s bekomplexom. Niekedy som ich mavala aj 10dni plus ukrutne bolesti.
Ako nech si skusi kazdy, da zato peniaze a uvidi ci to ma efekt. Ja som s tym bojovala dlho a chvala bohu mam pokoj

gigie24
16. sep 2021

@nanka888 Rhus Toxicodendron CH9 vnutorne 3 x denne 4 guličky + roztok z homeopatie zvonka 😇😉

sara07
16. sep 2021

@evuska135 ja v podstate mlieko vôbec nepijem a mliečne nejak nejem , a ani som si to nejak neuvedomovala v tomto u mna nie je
štyl stravovania tam ja ako nemám kam ist, lebo žiadne kupované sladké , napoje atd, doma pečeny chleba, džem, u nás je typ obeda že na kilo a pol mrkvy je pol kila mäsa pomer, pravidelne husté zeleninové polievky bud s cicerom, fazulou alebo šošovicou, soju nejem ako vôbec , žiadny margarin, dost vylučené potraviny s E alebo farbivami v tomto ako ja už ako fakt nemám kam ist

evuska135
17. sep 2021

@sara07 to mlieko bol ako priklad. Clovek nikdy nevie na co je alergicky kym to nema podlozene.
Napriklad mam problem aj so zaludocnymi stavami inak mi nic neni ani zaha a na sone nad hranicu. Mam dokonca problem vypit silnu kavu ci pit cierny caj.
Mne to sama dr povedala ze ten herpes je problrm od zaludka, sama som si to nevymyslela. Plus ak ma clovek oslabenu imunitu

sara07
17. sep 2021

@evuska135 jasne a hned za tym stres, slaby spanok, a čreva stara dobra obohrata platna, to že ti to povie mudr neznamená že to je aj tak že ti niečo povie aby povedala aby si nepovedala že ti nič nepovedala atd