Holenie v oblasti bikín

mizu89
5. apr 2017

Ahojte zienky potrebovala by som poradit s cim sa najlepsie oholite v oblasti bikin do hladka...Zo ziletkou sa porezem a potom je to moc citlive.Depilacny krem to zase dlho trva kym odstranim vsetky chlpky.co vravite na ten veet co teraz ide v reklame.pisu ze sa pouziva aj na oblast bikin ale moze sa pouzit aj na celu vaginu?popripade ak mate nejake rady tak rada si ich vypocujem.dakujem

krokodil13
5. apr 2017

Ahoj, ja pouzivam uz asi 10 rokov kvalitny muzsky holiaci strojcek a nejaku kvalitnu zensku penu na holenie , napr. Gilette. Depilacne kremy som skusala, ale nefungovali mi, lebo som asi orangutan 😀. Ten veet z reklamy o ktorom pises, ten nepoznam.

mizu89
autor
5. apr 2017

@krokodil13 a to pouzivas pansky co je s tymi troma hlavicami alebo je aj elek.holiaca ziletka panska gilette.

mizu89
autor
5. apr 2017
krokodil13
5. apr 2017

ten s troma cepielkami. aha tak toto nepoznam. na moje chlpky to vyzera prilis delikatne, mne by sa to urcite zaseklo pri prvom pouziti 😀. ale ved mozno nemas take huste chlpy ako ja!

jeennyv
5. apr 2017

@krokodil13 presne nie nad muzsku penu 👍

@mizu89 ja pouzivam teraz venus ziletku taku modru maju aj na ks v drogerke za euro som skusala a ju super..vyskusaj lebo inak su v balikoch viac kusov cca 5 e a to sa ti na skusku neoplati..venus je tusim tiez gillette

chrumka84
6. apr 2017

Mne sa vzdy podari porezat elektrickym strojcekom, mam tento, ako epilator je super. Na holenie asi slabota.
Inak pouzivam kombinaciu gelu na holenie balea (oproti drahsej znackovej je wau, muzske budu asi este lepsie, ale zas ja nechcem vonat tam dole ako muz 😂) a panskych jednorazovych ziletiek mega balenie s pevnou hlavicou. Po oholeni jedneho tela vyhadzujem 😜. Chlpky mi nezarastaju, nemam podrazdenu pokozku.

majulino
6. apr 2017

@mizu89 nemala som sice veet, ale mala som podobny a teda za vela nestal

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chrumka84
6. apr 2017

@persica treba si kupit lufu a kazdy vecer poctivo vysuchat nohy. Nemusis hned na druhy den po depilovani. Sama vies, kedy Ti zacinaju vyrastat prve chlpky a este nez zacnu treba zacat. Aby ta odumreta koza nezavadzala v rasteni.

chrumka84
6. apr 2017
persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chrumka84
6. apr 2017

@persica tie vreckovky som tiez nikde nevidela. Ale ani som dlho nehladala. Rovnaku sluzbu spravi sprcha a peeling tou lufou, aby sli lahsie von

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mizu89
autor
6. apr 2017

@krokodil13
@jeennyv
@chrumka84
@majulino
takze baby vdaka.tak asi ostanem pri tych ziletkach.poskusam ktora mi bude najviac vyhovovat.gel na holenie pouzivam z dm balea.je super taky isty ako damsky gilette ale za to lacnejsi popripade zamenim za pansky gel na holeniei

sykorkauhliarka
6. apr 2017

ja na holenie pouzivam mydlo na intimnu hygienu...cokolvrk ine by som sa bala dat dolu....a ziletku z lifla jednorazovku muzsku

lienka737
6. apr 2017

najlepšie žiletky na manipuláciu, vydržia dlho. Pánske, ale trochu lepšie ako tie hore.
Plus akýkolvek gel na intímnu hygienu.

rakywanda
6. apr 2017

nivea má aj špeciálny intim gel na holenie

lienka737
6. apr 2017

@rakywanda ten už nevyrábajú.
Aspon ja som ho nikde nezohnala. Ale máš pravdu, tento bol výborný.

rakywanda
6. apr 2017

@lienka737 čožéééé???? ešteže mám zásoby 🙂

bale1rinka
6. apr 2017

ja si najskôr najväščie chlpy ostrihám nožničkami a potom obyč. žiletkou pre dámy preholím okolie, nemám viac s tým roboty. nemám vyrážky, nekrváca to, jednoducho 1,2,3, potom každý druhý deň nasucho upravujem, podľa toho kedy idem na plaváreň alebo k moru...tak isto si aj holín nohy, nasucho žiletkou. pomaly, žiadny problém, nakrémujem obyč.krémom a idem, v živote som neskúšla depiláciu ani iné strojčeky...inak som bruneta...asi keby som mala cierne chlpy bolo by to inak...💃

bykaterina
6. apr 2017

vzdy iba panske vyrobky tie pre zeny stoja za staru belu, klasika mach 3, nivea pena a aj krem po holeni nivea senzitiv for men. a pohoda jahoda ziadne zacervenanie nic
a nohy epilatorom braun ale chcem sikupit toto
https://epilatory-a-depilatory.heureka.sk/phili...

kmotra to ma a je velmi spokojna a ona mala vela chlpov kvoli hormonom od mlada