Hnedé flaky na chodidle

6. nov 2023

Ahoj,prosim neviete poradit.synovi sa dnes vyhodili taketo ostre ohranicene hnede fliacky.ma to len na jednom chodidle,nieje to vypukle,suche,na ohmat to necitit,nesvrbi,nepali...len flak.mali sme salmonelozu,este sa z nej dostavame.moze to mat suvis? Zajtra pisem Dr.len uz som hotova,ze zas nieco a snad nie nieco nove..

majamat
6. nov 2023

neviem, mozno nieco skresluje farby, ale pri farbe, co ja vidim, toto mi nepride prirodzene, skor mi to pride ako niecim ofarbena koza.

taktotedanie
7. nov 2023

Toho bol plny internet nic to nieje prejde za 3-4 dni samo to zmizne

kinga135
20. apr 2024

ahoj prišlo sa potom na to čo to vlastne je ja som to dcere objavila tiež na nohe dakujem

autor
20. apr 2024

@kinga135 zmizlo to zhruba po tyzdni.asi to boli modriny aj ked doteraz neviem ,kedze sa nestazoval,ze by na nieco stupil.

kinga135
20. apr 2024

Vyzeralo to takto aj u vas ? Lebo mne z tiez mala nesťažuje

misenka777
20. máj 2024

@kinga135 dobrý večer, aj môj syn má asi od včera takt flak na nohe a tiež nevieme z čoho to môže byť.

kinga135
20. máj 2024

@misenka777 nam to našťastie zmizlo vsimla som si aj na ponožke ze mala takyto hrdzavy flak pravdepodobne stupila so niečoho

autor
21. máj 2024

@kinga135 ano vyzeralo to velmi podobne,az totozne.ako prislo tak za par dni zmizlo.netusim z coho doteraz