Hnedá škvrna na dlani

evicka20
18. sep 2018

Dobrý deň prosím vás chcem sa spýtať ak máte niekto s týmto skúsenosť. Spravila sa mi pred 2 dňami takato škvrna na dlani. Som zhruba 5 mesiacov po pôrode neviem či to môže š tým nejako súvisieť. Dosť som sa zlakla keď som ju zbadala. Mám ísť radšej kožnej?

simsalabim
18. sep 2018

Neviem, ci ti pomozem, ale ja som mala take flaky na kozi, ked som vlhkou rukou chytila take tie drobne fialove hoblinky z lekarne...neviem, si spomenut, ako sa volaju - urobi sa z nich taka ruzova vodicka a pouziva sa na dezinfekciu koze. Tusim to je hypermangan... tiez som sa vtedy zlakla a potom so pred ocami videla, ako som na vlkej kozi mala tuto hoblinku a urobila sa mi skvrna. pridavala som vtedy dcere do kupela iba par kusockov. Ale neviem, ci to je tvoj pripad.

zviz
18. sep 2018

Ja by som isla okamzite koznemu lekarovi

janulka2811
18. sep 2018

Radsej bez na kozne,ma nepravidelny tvar a to nieje dobre.

soldi
18. sep 2018

vyzera to ako spinave od niecoho. znamienko ma cele jednotnu farbu, tu predsa vidno presvitajucu kozu

@janulka2811
@zviz

janulka2811
18. sep 2018

@soldi spinave a od coho,co si dotycna neumyva ruky???

0silvia0
18. sep 2018

@evicka20 ja som tiež mala také na oboch dlaniach na tom istom mieste zrkadlovo. Neviem čo to je, ale mne to pomaly bledlo až to mám teraz takmer vyblednuté. Nič som s tým nerobila, neriešila som to.

evicka20
autor
18. sep 2018

@soldi tiež som si najskôr musela že je to iba špinavé, ale spravilo sa mi to v noci do rána a nejde to dole tak neviem

tykat
18. sep 2018

Skúsila by som to utrieť takými vlhčenými obrúskami (s tými som vyčistila vždy všetko), ked to nepojde tak ku dr.

soldi
18. sep 2018

@janulka2811 su latky, ktore sa Ti zazeru do koze a umytie ruk skutocne nestaci, skvrny zmiznu, az ked sa olupe vrchna vrstva koze

lindusss2016
18. sep 2018

@simsalabim ty myslis hypermangan