Hnačka po viróze

pupetko263
5. jún 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte baby chcela by som sa poradiť presne pred týždňom som mala črevnú virózu užívala som čierne uhlie a dr.mi predpísal reasec tablety prešlo to len som si vždy po jedle pre istotu dala čierne uhlie a dnes som bola na Wc 2 krát už ale normálna stolica tak už zo strachu že sa mi to vrátilo dala som si dve tablety reasec ešte mám aj chrípku či to nie je aj tým aj pred menzesom no neviem ale zas nie je dobré užívať dlho čierne uhlie. Ďakujem za každú radu

jeennyv
5. jún 2023

@pupetko263 jedno s druhym, ja co som v poslednom case mala virozy, prechladanie atd ale stale som si odsedela aj wecko 😀😀 pred ms ani nehovorim, ja si robim srandu vzdy, ze ked harry potter mal na listoch komora pod schodami..ja by som vredy mala adresu wc😀

pupetko263
autor
5. jún 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@jeennyv tak sa nemusím ničoho obávať prejde to ? Aj si niečo užívala?

pupetko263
autor
5. jún 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@pupetko263 ☺️