Hlieny z nosohltana

17. okt 2023

Ahojte… asi už cca 2 roky keď som oslabená alebo vyčerpaná cítim pri prehltaní akoby hlieny z nosohltana ako mi zatekajú. Nie sú ale také ktoré by som vedela vykašľať proste mi stečú a potom občas odkašliavam. Je to tak cca 3-4 dni potom to prejde, pár dní je kľud a zase.
Môže to byť alergia? Alebo stres/psychika? Mám íst na výlet a zas sa mi to deje…alebo choroba mi začína?

complyc
17. okt 2023

To je haluz, ja mám to isté. Doktorka mi tvrdila, že to je z peľu. No neviem, keď lekári vedia o tom už menej ako google. Dalšia vec, že vela lekárov ani nevie čo to je byť zdravý.

s_o_n_i_k_e
17. okt 2023

Ja mám to isté, mne pomáha Solmucol rozpúšťa hlieny, nebudú tak zatekať, mne povedal Dr. na ORL, že sa to volá aj zadná chronická nádcha, odporúčam urobiť výtery a kontrolu, či nemáte v sebe streptokoka, lebo aj ten mi to robil.

autor
17. okt 2023

Ďakujem určite to chcem riešiť..začalo sa mi to cca pred 6-7 rokmi po silnejšej prechodenej chorobe ale po covide pred cca 2 rokmi to je časté

luccija
17. okt 2023

Ísť na ORL a alergo.Ja som to mala a mala som zlatého stafylokoka plus nejaké bakterie.Mozes mať už chronicky zapal